2021-yilinda-alinabilecek-ikinci-el-ekran-kartlari

2021 Yılında Alınabilecek İkinci El Ekran Kartları Yorum Yap

2021 Yılında Alınabilecek İkinci El Ekran Kartları:

Herkese merhaba arkadaşlar, sitemize hoş geldiniz öncelikle. Bu gün sizler ile 2021 Yılında Alınabilecek İkinci El Ekran Kartları başlıklı konumuz ile karşınızdayım. Sizlere 2021 yılın da alacağınız bir ekran kartının ne gibi özellikleri olmalı nasıl bir kart tercih etmeliyiz bunları sizlere aktaracağım. Şimdi sizlerin de vaktini almadan yazımıza geçebiliriz.

Şu anda sıfır ekran kartları olduğunca pahalı. Bu yüzden de insanlar doğal olarak daha ucuz kartlara yöneliyor. Şu anda en minimum gtx 1650 süper ekran kartı tercih edilmeli. Bu videomuzdaki amaç günümüzde ki oyunları rahat şekilde oynayıp yüklü miktar da para harcamamak. Eski ekran kartlarını tercih etmek yerine 2. el alıp daha ucuza almak bizim için nasıl olacaktır bunları tartışacağız. Amd rp 200 serisi gibi eski kartlar artık kullanılmıyor ve oyun performansı pek güzel olmuyor. Hatta r9 serisinin hiç bir eski sürümünü kullanmak akıl işi değil.

Bu kartlar günümüzün rx 500 gibi kartlara eş değer. Gtx 1050 ti gibi kartları da tercih etmeyeceğiz tabi ki. Amd r9 300 serisinde eğer ki güçlü bir güç kaynağınız varsa tercih edebilirsiniz. Eski kartlar genelde hep daha kötü olur sizin için bu yüzden ne kadar yeni o kadar iyi. Eğer ki intel i3 2. nesil veya i5 2. nesil gibi bir ekran kartınız var ise sizlere önerim bir an önce bu ekran kartını yükseltmeniz olacaktır.

Eğer ki zaten kötü bir işlemciniz varsa kötü bir ekran kartı tercih etmeyiniz. Hiç bir türlü karda olmazsınız. Kartı alma amacınız yeni oyunları oynamaksa yeni kartlar alın fakat eski hit oyunları oynayacaksanız gtx 750 bile tercih edebilirsiniz. Gtx 750 yerine gtx 900 de alabilirsiniz tercih edebilirsiniz. Bu kartları alırken güç kaynağı tasarrufu da yapacaksınız. Günümüze en yakın olarak rx 570 gibi ekran kartlarını tercih edebilirsiniz. Hem ucuz hem de işinizi görecektir. Daha üst ve ucuz olsun isterseniz gtx 1050ti , 1070ti arası bir şey alabilirsiniz. Bunların yanı sıra bir diğer sitemiz olan dijital pazarlama ve e ticaret için digimasa sizleri de bekliyoruz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

× Whatsapp Destek Hattı