2021in-en-iyi-is-istasyonlari-profesyoneller-icin-guclu-bilgisayarlar

2021’in en iyi iş istasyonları: Profesyoneller için güçlü bilgisayarlar Yorum Yap

2021’in en iyi iş istasyonları: Profesyoneller için güçlü bilgisayarlar:

2021’in en iyi iş istasyonları:

 En iyi iş istasyonları listemize hoş geldiniz. Bunlar, işinize güç katabilecek en iyi, en güçlü iş istasyonu makineleridir.

Bu günlerde, en iyi iş istasyonları normal PC’lerle aynı boyuttadır ve saf güç ve performanstan ödün vermeden yüksek kaliteli tasarımlar sunar. iMac Pro ve Surface Studio gibi bazıları, ofisinizde çok fazla yer kaplamadan mükemmel performans sunan ince hepsi bir arada bilgisayarlardır.

En iyi iş istasyonları, üzerine attığınız herhangi bir uygulamanın üstesinden gelebilir ve karmaşık grafikler oluşturma, finansal analiz ve hesaplamalar ve dijital içerik oluşturma gibi daha zorlu uygulamaları çalıştıran tasarımcılar, mühendisler, finansal analistler ve araştırmacılar için faydalı araçlardır.

Küçük form faktörlü modellerden güçlü bilgisayarlara , en iyi hepsi bir arada bilgisayarlardan herkes için bir bilgisayarlara kadar, piyasadaysanız mutlaka sizin için bir tane vardır. Bu sayfanın altında ayrıca iş istasyonu satın almak için en iyi çevrimiçi mağazaların listesini bulacaksınız – bu nedenle işletmeniz için mükemmel iş istasyonunu satın almak hiç bu kadar kolay olmamıştı!

1. Apple Mac Pro (2019)

ÖZELLİKLER
CPU: 28 Çekirdekli Intel Xeon W’ye kadar
Grafikler: AMD Radeon Pro Vega II Duo’ya kadar
RAM: 1,5 TB’a kadar
Depolama: 8 TB’a kadar SSD
İletişim: 802.11ac Wi-Fi, Bluetooth 5.0, 2x 10Gb Ethernet,
Boyutlar (G x D x Y): 21,8 x 45,0 x 52,9 cm
Önceki Mac Pro modeliyle ilgili en büyük şikayetlerden biri, yükseltmenin zor olmasıydı. Neyse ki Apple dinledi ve Apple Mac Pro’yu (2019) şimdiye kadarki en modüler bilgisayarlarından biri haline getirdi – ve kesinlikle öyle. Şu anda sunulan en iyi iş istasyonlarından biri olan bu iş istasyonu, sadece son derece güçlü değil. Aynı zamanda geleceğe dönük, bu da sadece bunun için iyi para harcadığınız için doğru. Apple’ın piyasaya sürülmesinden bu yana sevdiğimiz peynir rendesi görünümünü kullanmaya başlamasıyla, özellikle hava akışını en üst düzeye çıkarmak ve gürültüyü azaltmak için benzersiz bir soğutma sistemi ile donatıldığından, devrim niteliğindeki silindirik tasarım da gitti. Hepsi bu değil; özelliklerine bir göz atın ve bunun yaratıcı bir profesyonelin nihai aracı olduğunu göreceksiniz. Apple Store’a yaptığınız bu geziden sonra kendinizi kırılmış hissetmeye hazır olun.

2. Apple iMac Pro

ÖZELLİKLER
CPU: Intel Xeon W
Grafikler: AMD Vega 64 (16GB HBM2 RAM)
RAM: 128GB
İletişim: Gigabit Ethernet
Boyutlar (G x D x Y): 65 x 20,3 x 51,6 cm
Apple iMac Pro, Apple’ın şimdiye kadar ürettiği en güçlü bilgisayardır, bu nedenle yazılımını kullanırken Apple’ın cihazlarının tasarımını seviyorsanız, iMac Pro mükemmel bir iş istasyonudur. Hepsi bir arada form faktörü, masanızda size bolca alan sağlar, ancak çok pahalıdır ve bu da bazı insanları rahatsız eder.

3. Lenovo Yoga A940

ÖZELLİKLER
CPU: 8. nesil Intel Core i7-8700
Grafikler: AMD Radeon RX 560 4 GB
RAM: 32 GB DDR4 2666 MHz
Depolama: 1 TB 5400 RPM + 256 GB PCIe SSD
Ekran: 27″ 4K UHD (3840 x 2160) IPS Çoklu Dokunma
Lenovo’nun en yeni hepsi bir arada ürünü, Apple’ın birinci sınıf AIO’su, iMac Pro ve hatta şimdi 9. nesil Intel Core yapılandırması sunan yakın zamanda güncellenen iMac kadar güçlü değil. Ne de olsa bu noktada 8. nesil yongalar ve Radeon RX 560 grafikleri yaşlarını göstermeye başlıyor. Bununla birlikte, Apple’ın daha pahalı makinelerini karşılayamayan profesyonellerin ihtiyaçlarını karşılamak için hala çok güçlü.

4. Intel Ghost Canyon NUC

ÖZELLİKLER
İŞLEMCİ: 9. nesil Intel Core i5 – i9
Grafikler: Intel UHD Graphics 630
VERİ DEPOSU: 8GB – 64B DDR4
Depolama: 128GB SSD – 2TB + 2TB

Intel’in NUC’si mütevazi başlangıcından bu yana çok yol kat etti. Örneğin, önceki Hades Kanyonu bir RAM veya depolama ile gelmezken, yeni Ghost Canyon her ikisine de sahiptir. Aslında, artık yalnızca teknik özellikler açısından daha fazla teklife sahip olmakla kalmıyor, aynı zamanda son derece yapılandırılabilir, böylece satın al düğmesine basmadan önce onu beğeninize göre kişiselleştirebilirsiniz. 9. nesil Intel Core yongaları, 64 GB’a kadar bellek ve 4 TB’a kadar çift depolama alanıyla hepimiz buna hazırız. Tek yakalama, şimdi de daha pahalı olmasıdır. Daha düşük konfigürasyonlar hala oldukça uygun ve bütçe bilincine sahip olanlar için müthiş bir seçenek. En yüksek konfigürasyonlar, kompakt form faktörlerinde mükemmel iş istasyonlarıdır.

ÖZELLİKLER
İşlemci: Intel Core i7
Grafikler: Nvidia GeForce GTX 1060 – GTX 1070
RAM: 16GB – 32GB
Depolama: 1TB – 2TB SSD
Ekran: 28 inç 4.500 x 3.000 PixelSense ekran
Microsoft, güç ve çekicilik açısından Apple’ın iMac’lerine rakip olan mükemmel bir hepsi bir arada iş istasyonu üretti. Windows 10 ekosistemine bağlıysanız, bu, iMac Pro’ya harika bir alternatiftir. Microsoft’un çok yönlü ve ileri görüşlü hepsi bir arada ürünü, yalnızca masaüstü kulenizin değil, Cintiq’inizin de yerini alabilecek hepsi bir arada bir aygıt sunarak iMac’i utandırıyor.
Bir diğer sayfamız olan digimasa da bekliyorum.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

× Whatsapp Destek Hattı