3D Görsel Efektler (3D VFX) 64Bit İş İstasyonları Yorum Yap

3D Görsel Efektler (3D VFX) 64Bit İş İstasyonları

3D Görsel Efektler (3D VFX) 64Bit İş İstasyonları Ismarlama 3D görsel efektler (CGI, DCC veya 3D VFX olarak da bilinir) iş istasyonlarımız ve mobil iş istasyonlarımız, uygulama kararlılığını ve daha da önemlisi yoğun, karmaşık bilgisayar tarafından oluşturulan görsellerle çalışan günümüzün yaratıcı ve dijital profesyonellerinin üretkenliğini artırmak için özel olarak tasarlanmıştır. efektler (Film, Yayın, TV, Animasyon, Mimari Görselleştirme). Dünyanın her yerinden, yaratıcı yaşamın her kesiminden (animasyon, ses, grafik, görüntü, video, film, yayın, oyun geliştirme, CGI ve daha fazlası….) sanatçılar ve tasarımcılar ödüllü bilgisayar iş istasyonu portföyümüzden yararlandı.

İster Adobe Photoshop ile çalışan bir sanatçı olun, ister Autodesk 3D Studio Max (3dsmax), Autodesk Maya, Cinema4D, Lightwave, SoftImage’da çalışan profesyonel bir 3D VFX yöneticisi, ister uzun metrajlı karakter animasyonu oluşturan bir Video Compositor olun. dünyanın en hızlı performans gösteren bilgisayar 3D grafik iş istasyonu çözümleri ve çalıştığınız hız ve verimliliği artırmayı garanti edebilir. Daha hızlı oluşturma, gerçek zamanlı 3B gözden geçirme, pürüzsüz görüntü efektleri, tam GPU hızlandırma ve daha fazlası ….

Burada, İş İstasyonu Uzmanlarında, profesyonel pazar için nihai bilgisayar donanımı çözümleri üretmeye kendimizi %100 adadık. Yaratıcı, Tasarım ve VFX hattının tüm alanlarını düzene sokmak için geliştirildi.

  • 3D Animasyon ve Modelleme
  • Karakter ve Hareket İzleme
  • Karakter Arma
  • Yüksek Hızlı, Hızlı 3D Oluşturma
  • Gerçek Zamanlı GPU Oluşturma
  • Dinamik Işın İzleme Oluşturma
  • Saniye Başına Yüksek Görüntü Alanı Çerçevesi Performansı
  • ve dahası….

“Herhangi bir yazılım yatırımından en iyi şekilde yararlanmak ve yaratıcılığınızı ortaya çıkarmak için işinizi hatasız desteklemek üzere tasarlanmış sertifikalı bir iş istasyonuna yatırım yapmak mantıklıdır”

Digimas.net

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

× Whatsapp Destek Hattı