5 Bin TL Altı Fiyat Performans Laptop Önerileri 2021 Yorum Yap

5 Bin TL Altı Fiyat Performans Laptop Önerileri 2021 

 

Fiyat performans laptop önerileri ile alacağınız laptopa karar verme sürecini hızlandırabilirsiniz. Eğer ucuz laptop tavsiyesi arıyorsanız ve alacağınız laptop bütçenize çok yük olmasın istiyorsanız bu 5 bin TL altı laptop modelleri listesine mutlaka göz atmalısınız. İşte, fiyat performans laptop 2021 listesi, uygun fiyata alabileceğiniz laptop tavsiyesi listesi

 

1 – Hometech Alfa 420C Intel Celeron N3350

Fiyat performans laptop önerileri 2021 listesinin ilk sırasında Hometech Alfa 420C Intel Celeron N3350 1.1 GHZ bulunuyor. Lityum polimer pil kimyasına sahip olan bu laptop, ucuz laptop tavsiyesi arayan kişilerin ilk sırasında yer alıyor. Tam olarak fiyat performans ürünü olan Hometech Alfa 420C, 14 inç ekran boyutuna sahip ve 4 GB RAM’i bulunuyor. Windows 10 bulunan bu laptopta ayrıca bluetooth ve wifi özellikleri de yer alıyor. Fiyat performans laptop 2021 listesindeki Hometech Alfa 420C, kullanıcılarına IPS ve HD ekran kalitesi ile sunuluyor.

 

 

Fiyat performans laptop önerileri listesinde yer alan Hometech Alfa 420 Intel laptop, 2 MB işlemci önbelliğine sahip. İşlemci hızı 1.1 GHz Turbo ve işlemci teknolojisinde Celeron kullanılmış. Intel işlemci markası olan bu Hometech laptopta 2 çekirdek işlemci yer alıyor.

 

2 – Acer Aspire 3 Fiyat Performans Laptop Listesinde

Fiyat performasn laptop önerileri listesinin ikinci sırasında Acer Aspire 3 laptop bulunuyor. FHD çözünürlüğü olan monitörün kullanıldığı bu laptop, kullanıcılarına daha canlı ve daha parlak bir görüntü kalitesi sunuyor. 14 inch boyutundaki ucuz laptop tavsiyesi listesinde yer alan Acer Aspire 3, 9 saate kadar pil ömrü vaad ediyor. Fiyat performans laptop 2021 önerileri arasındaki bu Acer laptop, uygun fiyata laptop arayanlar için ilk sıralarda geliyor.

 

Acer Aspire 3 İşlemci Özellikleri

 

1.5 GHz işlemci hızına sahip olan ucuz laptop Acer Aspire 3’te işlemci ön belleği 1 MB olarak sunuluyor. AMD işlemci markası kullanılan bu laptopta işlemci teknolojisinde de A4 serisi kullanılmış.

3 – Asus X515MA

Fiyat performans laptop önerileri listesinin ikinci sırasında Asus X515MA bulunuyor. Hem iş hem sosyal hem de oyun amacıyla kullanılabilen bu ucuz laptop, NanoEdge ekranıyla kullanıcılarına iyi bir deneyim sunuyor. Hızlı çalışan RAM’i Intel Celeron ile güçlendirilen Asus X515MA, Intel Optane bellek desteği ile de işleri daha da hızlandırıyor.

Asus X515MA İşlemci Özellikleri

1.1 GHz Turbo işlemci hızına sahip olan Asus X515MA laptop, 4 MB işlemci önbelleğine sahip. Celeron işlemci teknolojisinin kullanıldığı bu laptopta 2 çekirdek yer alıyor.

 

4 – En İyi Performans Laptop 2021: HP 15 GW0005NT

İnce mikro kenarlı çerçeve tasarımı ve uzun pil ömrüyle fiyat performans laptop önerileri 2021 listesinde ön plana çıkan HP 15 GW0005NT laptop 15’’ ekrana sahip. Yansıma önleyici yansımasız panelle dış mekanlarda rahat kullanım sağlayan bu laptop, uygun fiyatlı ucuz laptop tavsiyesi arayanlar için oldukça kullanışlı ve ideal.

HP 15 GW0005NT İşlemci Özellikleri

HP 15 GW0005NT laptop’ta AMD işlemci bulunuyor ve bu sayede en yoğun işler bile bu laptopta kolaylıkla yapılabiliyor. Athlon Silver işlemci teknolojisi kullanılan bu fiyat performans laptop 2021 önerisinde 1 MB önbellek ve 2.3 GHz Turbo bulunuyor.

 

5 – Fiyat Performans Lenovo Laptop Ideapad 3

Fiyat performans laptop önerileri 2021 listesinin öne çıkan ve en çok beğenilen markalarından bir tanesi Lenovo. Lenovo IdeaPad 3 ucuz laptop tavsiyesi arayanların en çok satın aldığı laptoplar arasında. Fiyat performans laptop 2021 listesindeki bu laptop tam olarak uzun süreli performans için tasarlanmış ve günlük işlerin sorunsuz bir şekilde halledilebildiği bir laptop. Sade tasarımı ve geniş ekranıyla Lenovo IdeaPad 3 oldukça seviliyor.

 

Lenovo IdeaPad 3, fiyat performans laptop önerileri listesinde ucuza alınabilecek gelişmiş laptoplar arasında olduğu için yer alıyor. Core i3 işlemci teknolojsiinin kullanıldığı bu laptopta 4 MB işlemci önbelliği ile 2 çekirdek bulunuyor.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

× Whatsapp Destek Hattı