2022'De Paraya Değer Bir Oyun Bilgisayarı Mı?

6500 TL Gaming Laptop Tavsiyesi – Monster Abra A5 V16.4 Yorum Yap

İçindekiler

6500 TL Gaming Laptop Tavsiyesi

Herkese merhaba arkadaşlar sitemize hoş geldiniz. Bu gün sizlere 6500 TL Gaming Laptop Tavsiyesi konumu ile karşınızdayız. Sizlere bu fiyat aralığın da alacağınız bir bilgisayarın ne gibi özellikler taşıyacağını ve sizlere ne gibi özellikler sunar bunları anlatacağım arkadaşlar. Şimdi vakit kaybetmeden yazımıza geçebiliriz.

Monster Abra A5 V16.4

Bildiğimiz kadarıyla monster gerçekten başarılı bir firma ve ürünleri gerçekten kaliteli. Bu yüzden bir laptop alırken tercih edebileceğimiz bir marka kendisi. Sonuçta bir kez almışken iyi bir cihaz almamız lazım bu yüzden monster abra a5 bizim için biçilmiş kaftan. Daha iyi tabi ki laptoplar fakat bu gün bizim konumuz hem uygun fiyata hem de iyi bir pc almak. Bu bilgisayar günümüz fiyatlarına göre en uygun fiyatlara alabileceğiniz bir laptop. Şu an ki dolar kuruna göre normal fiyat diyebiliriz. İşlemci olarak i5 9. nesil bir işlemci kullanıyor. 8 çekirdekli güzel bir işlemci her türlü işlerinizi yapabilirsiniz. 8 gb ram bulunuyor bilgisayar da isterseniz alırken ekletebilirsiniz. 256 gb m2 ssd bulunuyor. Bu ssd miktarı yeterli olacaktır fakat siz isterseniz 512 gb ssd de kullanabilirsiniz. Ekran olarak çok geniş bir ekran bulunmuyor standart bir ekran olan 15’6 kullanılmış. 120 hz ekran bir bulunuyor. Bu bilgisayar sizlere her konuda yardımcı olacaktır oyun ve günlük işlerinizi halledebilirsiniz. Eğer bütçeniz biraz daha genişlerse bu sisteme 1 tb ssd ve bunun yanın da 16 gb ram hatta 32 olursa çok daha iyi olur fakat bu sefer çok pahalı olabilir seçim size kalmış.

Bunların yanı sıra bir diğer sitemiz olan e ticaret ve dijital pazarlama için digiması da ziyaret edebilirsiniz. Digamas sitemiz de sizler için öğretici blog yazılar ve ayrıca bizlere sormak istediğiniz soruları oradan bize iletebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

× Whatsapp Destek Hattı