acer-nitro-5-515-45-oyuncu-dizustu-bilgisayari-incelemesi

Acer Nitro 5 515-45 Oyuncu Dizüstü Bilgisayarı İncelemesi Yorum Yap

Acer Nitro 5 515-45 Oyuncu Dizüstü Bilgisayarı İncelemesi

Herkese merhaba arkadaşlar. Öncelikle sitemize hoş geldiniz. Bu gün sizler ile başlıktan da anladığınız gibi Acer Nitro 5 515-45 Oyuncu Dizüstü Bilgisayarı İncelemesi yapacağım. Sizlere bu laptopun artı ve eksi yönlerini aktaracağım. Bu bilgisayar normal de fiyat performans amacı ile üretilen bit laptop olmasına rağmen günümüz dolar kuru ile gayet pahalı olduğunu söyleyebilirim. Şimdi sizlerin de daha fazla vaktini almadan yazımıza geçebiliriz.

Bilgisayarımız plastik kasadır çelik kasa değildir fakat bu iyi bir plastik gerçekten de kaliteli içiniz rahat olsun. Full hd bir ekran ve 144 hz ekran yenileme hızı bulunuyor. Oyunlar da bu ekran yenileme hızı ile gayet akıcı performans alabilirsiniz. Işıklar üzerin de çok iddialı bir laptop değil oyunculara yönelmiş daha çok. Oyuncu için iyi ama genel olarak renkler çok da iyi değil. Klavye renklerini açıp katabilir veya renklerini, yaptığı hareketleri değiştirebilirsiniz bu size kalmış. Laptop da acerin kendi uygulaması da bulunuyor, bu uygulama ile bilgisayarınız da türlü türlü ayarlar yapabilirsiniz. Laptopunuzun hangi modda olacağı ve oyun performansı gibi ayarları buradan yaparsanız sizler için daha iyi olacaktır.

Tasarım olarak sade bir tasarımı bulunuyor. Oyuncu bilgisayarı olduğunu bağırmıyor en azından ofis ve günlük iş için alanlar da bu laptopu alabilir. Adaptör olarak da geniş ama ince bir adaptör bulunuyor oyun oynarken bunu kullansanız daha iyi olur sizler için. Oyun performansı olarak güzel bir oyun performansı bulunuyor. Ram olarak da 16 gb ram kullanıyor oyun için yeterli fakat ikinci bir 16 takıp sistemi uçurabilirsiniz. Oyunlar da performans olarak 1080p de gayet güzel bir performans veriyor bizlere. Kamera için de güvenlik geçişi bulunuyor canlı ders gibi toplantılar da anın da kamerayı fiziksel olarak kapatabilirsiniz. İşlemci hızı da maks 4ç4 olan gayet iyi bir laptop diyebiliriz sonuç olarak.

Bir diğer sitemiz olan e ticaret dijital pazarlama üzerine kurulu digimasa da sizleri bekliyorum değerli dostlarım. Bir sonra ki yazımız da görüşmek üzere kendinize iyi bakın.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

× Whatsapp Destek Hattı