Acer Spin 311 Chromebook İncelemesi 

Acer Spin 311 Chromebook İncelemesi Yorum Yap

Acer Spin 311 Chromebook İncelemesi

Herkese merhaba arkadaşlar. Öncelikle sitemize hoş geldiniz. Bu gün sizlere başlıktan da anladığınız gibi Acer Spin 311 Chromebook İncelemesi yapacağım. Bu laptopun sizlere ne gibi özellikler sunacağını ve ne gibi işlemler yapabileceğinizi anlatacağım. Şimdi sizlerin de daha fazla vaktini almadan yazımıza geçebiliriz arkadaşlar.

Bu laptopun ana tasarlanma nedeni her zaman internete bağlı olması. Bulutu kullanıp her zaman internette kalmanızı sağlayacaklar ve çok da pahalı olmayacak çalışma bunla alakalı yapılmış. Fazla para harcama ama işini de gör mantığı kullanılmış. Cihazımız da ayrıca dokunmatik özelliği de bulunuyor, ekrana değdiğimiz zaman bizlere reaksiyon gösterecektir. Bu laptop da android mağaza var yani google play de bulunuyor. Bu laptopun alınma oranı sadece ucuzken artacaktır arkadaşlar çünkü i3 bir işlemci barındıran laptop almak müşterilere daha mantıklı gelecektir. Fiyat performans ürünü olarak nitelendirmiş acer bu ürünü fakat ülkemiz de çoğu cihaz özelliklerine göre pahalı olduğu için fiyatı yaklaşık 5 bin lira.

Ekran olarak full hd değil ve renkler çok da canlı değil. Çalışma hızı ve tepki vermesi gayet iyi. İyiye iyi kötüye kötü objektif yorumlar yapmaya çalışıyorum arkadaşlar. Bunun dışın da tarayıcısı chrome olduğu için yükleme hızı çok da kötü değil verdiğimiz paraya göre gayet iyi diyebilirim. Tam ekran kullanılması gereken uygulamalar da gayet düzgün çalışıyor her hangi bir sorun yok diyebilirim sizlere açıkçası.

Oyun performansı olarak yüksek bir performans beklemeyin. Düşün sistem gerektiren oyunları açar fakat böyle iyi oyunları da açıp yüksek fps falan almayı hayal etmeyin. Sonuç olarak baktığımız da bu bir mobil laptop. Her haliyle bir diz üstü değil sonuçta. Chrome book alacaksanız ucuz ucuz laptop diye almayın arkadaşlar bu laptop çok farklı bir çalışma yani bunu göz önünde bulundurarak hareket etmeniz de fayda olacaktır.

Bir diğer sitemiz olan digimasa gelip e ticaret ve dijital pazarlama öğrenmek isterseniz sizleri de sitemize bekliyoruz. Bir diğer yazımıza da görüşmek üzere dostlarım kendinize iyi bakın.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

× Whatsapp Destek Hattı