Acer’ın en yeni 10. Nesil Intel Core işlemcilerle desteklenen yeni oyun dizüstü bilgisayarları Yorum Yap

Acer’ın en yeni 10. Nesil Intel Core işlemcilerle desteklenen yeni oyun dizüstü bilgisayarları

Acer, yeni Predator Triton 500 ve Acer Nitro 5 oyun dizüstü bilgisayarlarını duyurdu. Termal performansında önemli gelişmeler yaşanırken, her iki cihaz son 10 ile gelen inci Gen Intel Core işlemciler ve yeni NVIDIA GeForce RTX SUPER ve GTX GPU’lar açıkladı.

 

Son 10 inci Max-Q Tasarım güçlerle 2080 SUPER veya 2070 SÜPER GPU’ları yüksek performanslı dizüstü bilgisayarlar için ve yukarı NVIDIA GeForce RTX için Gen Intel Core işlemciler Predator Triton 500 , olanlar için iyi çalışan güçlü bir oyun dizüstü kim akış veya ihtiyaç için Hareket halindeyken videoları düzenleyin ve oluşturun.

Ayrıca 7,5 saate kadar pil ömrüne [1] sahiptir ve 3 ms’lik aşırı hız tepki süresine sahip 300 Hz IPS paneli, geniş açıyı desteklerken sRGB renk gamının %100’ünü kapsayarak tüm hareketi pürüzsüz ve canlı ayrıntılarla görüntüler. Görüntüleme. NVIDIA G-SYNC teknolojisi yırtılmayı ortadan kaldırır ve gecikmeyi en aza indirir.

Bu cihaz aynı zamanda Acer’ın Vortex Flow teknolojisini de içeriyor; kasaya stratejik olarak yerleştirilmiş üç özel tasarlanmış fanı içeren yeni bir tasarım, hava akışını artırırken gürültüyü de azaltmak için birlikte çalışıyor. Oyuncular, PredatorSense UI aracılığıyla cihazın sıcaklığını izleyebilir ve fan hızını ayarlayabilir.

Predator Triton 500 oyun notebookları Mayıs ayında Kuzey Amerika’da 2,199,99$’dan başlayan fiyatlarla; Avrupa, Orta Doğu ve Afrika’da 1.899 Euro’dan başlayan fiyatlarla; ve Çin’de 14.999 RMB’den başlayan fiyatlarla.

Acer Nitro 5 , bütçe dostu bir oyun dizüstü bilgisayarıdır ve oyuncuların oyun oynarken ihtiyaç duydukları güçle doludur. Bir 10’a kadar birlikte gelir inci bir GeForce RTX 2060 veya en geç GeForce GTX 1650Ti veya 1650 GPU’larının Nesil Intel Core i7 işlemci ve grafik seçenekleri. Ayrıca depolama için iki adede kadar M.2 PCle SSD ve 1 TB HDD [2] ve kullanıcı tarafından yükseltilebilir iki DIMM yuvasında 32 GB’a kadar DD4R4 RAM ile birlikte gelir. 15,6 inç FHD IPS ekrana sahip olan 2020 modeli, oyuncuların beğeneceği önemli ölçüde geliştirilmiş görseller sunar.

Çeşitli yenilikçi termal çözümler, ağır yükler altında bile soğutma verimliliğini en üst düzeye çıkarır. Dizüstü bilgisayar, 2019 modeline göre termal performansta genel olarak %25’lik bir iyileşme sağlamak için stratejik olarak yerleştirilmiş giriş/çıkış bağlantı noktalarından ve dört ısı deliğinden yararlanan çift fanlı bir soğutma sistemine sahiptir. CoolBoost teknolojisi, fan hızını %10 ve CPU/GPU soğutmasını %9 oranında artırma kapasitesine sahiptir.

Bu yılki modelde yeni olan Intel Wi-Fi 6 AX201 (802.11ax) ve Killer Ethernet E2600, ağ kararlılığını ve performansını artırarak oyuncuların bu termal iyileştirmelerden tam olarak yararlanmasını sağlıyor.

Acer Nitro 5 oyun dizüstü bilgisayarları Mayıs ayında Kuzey Amerika’da 749,99 $’dan başlayan fiyatlarla; Avrupa, Orta Doğu ve Afrika’da 899 Euro’dan başlayan fiyatlarla; ve Çin’de Nisan ayında 6.499 RMB’den başlayan fiyatlarla.

[1] Listelenen pil ömrü, kablosuz açıkken MobileMark 2014 üretkenlik modu testine dayanmaktadır. MobileMark 2014 testinin ayrıntıları www.bapco.com adresinde mevcuttur. Pil ömrü derecelendirmesi yalnızca karşılaştırma amaçlıdır. Gerçek pil ömrü modele, yapılandırmaya, uygulamaya, güç yönetimi ayarlarına, çalıştırma koşullarına ve kullanılan özelliklere göre değişir. Bir pilin maksimum kapasitesi zamanla ve kullanımla azalır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

× Whatsapp Destek Hattı