aoc-agon-ag273qxp-nano-ips-oyuncu-monitoru-incelemesi

AOC Agon AG273QXP Nano IPS Oyuncu Monitörü İncelemesi Yorum Yap

AOC Agon AG273QXP Nano IPS Oyuncu Monitörü İncelemesi

Herkese merhaba arkadaşlar. Öncelikle sitemize hoş geldiniz. Bu gün sizler ile başlıktan da anladığınız gibi AOC AOC Agon AG273QXP Nano IPS Oyuncu Monitörü İncelemesi yapacağız değerli dostlarım. Bu monitörü alıp neler yapabilirsiniz, avantajları ve dezavantajlarını sizlere aktaracağım. Şimdi sizlerin de daha fazla vaktini almadan yazımıza geçebiliriz.

Monitörün isminin sonunda ki p harfi olanı tanıtıyoruz arkadaşlar her hangi bir karışıklık olmasın alırken diye bunu sizlere belirtmek istedim. 144 hz olan bu panel bizlere iyi bir oyun performansı sunuyor. Ekran ıps lcd olduğu için renkle çok canlı fakat az da olsa gözlerinizi yorabilir. Ne olursa olsun renkleri bozmadan en doğru şekil de vermesi en önemli unsur diyebilirim. Agonun monitörü ayarlamanız için yapılmış bir uygulama bulunuyor. Bu uygulamadan oyun oynayacaksanız ona göre ayarlar veya ikisi de aynı anda olacaksa bu gibi ayarları kalibre etmeniz gerekiyor çünkü ilk aldığınız da ki fabrika ayarları çok da iyi sayılmaz.

Nano ıps ekran olduğu için aslın da diğer panellere göre gerçekten de iyi performans alabileceğimiz bir panelden bahsediyoruz arkadaşlar. Ekran 144 hz fakat 170 hz olanı da var isterseniz onu da alabilirsiniz. 2K çözünürlük de 27′ bir ekran gayet ideal 32′ olsa 2k için fazla olabilirdi böyle olması daha iyi olmuş bizim için. Monitörün ayakları demir ve hareketli bir ayak o yüzden ben beğendim yere sağlam basıyor. Üç adet ayağı bulunuyor masanız da çok da fazla yer kaplamayacaktır. 400 nt bir parlaklık değeri bulunuyor fakat evde kullanırken bu kadar yüksek bir değere gerek duymazsınız zaten. Şu an da fiyat olarak on bin tl bir fiyatı bulunuyor. Tabi ki bu fiyat doların keyfine kalmış her an inip artabilir. Sonuç olarak bu monitör alınabilir güzel ve özel hissettiren özellikleri var tavsiye ediyorum.

Bunun yanı sıra bir diğer sitemiz olan e ticaret ve dijital pazarlama için sizleri digimasa da bekliyorum arkadaşlar. Bir diğer yazımız da görüşmek üzere sağlıcakla kalın.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

× Whatsapp Destek Hattı