2022-icin-en-iyi-mobil-is-istasyonlari

Asus ROG Zephyrus M16 GU603 İncelemesi Yorum Yap

Asus ROG Zephyrus M16 GU603 İncelemesi:

Herkese merhabalar arkadaşlar. Öncelikle yazımıza hoş geldiniz. Bu gün sizlere başlıktan da anladığınız gibi Asus ROG Zephyrus M16 GU603 İncelemesi yazımızı sizlere aktaracağım. Bu laptopun nasıl özellikler taşıdığını ne gibi avantajları olduğunu sizlere aktaracağım. Şimdi sizlerin de daha fazla vaktini almadan yazımıza geçebiliriz.

Rtx 3050 Tİ ekran kartı bulunuyor laptop da arkadaşlar. İşlemci olarak ise 11. nesil bir işlemcisi bulunuyor. Günümüz koşullarına göre gayet iyi özellikleri bulunuyor bu laptopun. Ekran olarak da 16′ bir ekranı bulunuyor ve ekranın da 165 hz yenileme hızı bulunuyor. Renk doygunluğu olarak da güzel değerler bulunuyor bizlerin her türlü işini görecektir. Touch pad olarak da gayet geniş ve güzel bir touch pad bulunuyor. Dokusu ve hissiyatı gerçekten iyi ben beğendim. Bilgisayarımızın içerisin de bulunan güncel yazılımlar da gayet iyi çalışıyor ve bu da bizlerin işini görecektir.

Yan tarafında bütün gerekli portlar bulunuyor. Sizlere ayrıntılı şekil de bunları anlatmak saçma olacak siz pcye girip bunları inceleyebilirsiniz. Ben size biraz daha öznel görüşlerimi aktarmaya çalışıyorum değerli dostlarım. Laptopun soğutucu olarak da sıvı soğutması ve içerisin de fanları bulunuyor bu yüzden soğutma sistemi de gayet iyi çalışıyor. Gpu ve işlemci oyunlar da 4 ghznin üzerine çıkabiliyor. Ram olarak da 16 ve 8 gb ram bulunuyor laptop da alırken tercih yapmak sizlere kalmış değerli dostlarım. Ekran kartı olarak da rtx 3050 bulunuyor oyunlar da gayet iyi bir performans veriyor fakat 1080p de daha rahat bir performans verecektir.

Ekran kartı 4 gb olduğu için hemen dolabiliyor ve bu da fps düşüşlerine yol açacaktır. Peki bunu nasıl önleriz? Önleyemezsiniz arkadaşlar oyunlar da ince ayarlar yaparak sizler de fpd düşüşlerini engelleyebilirsiniz. Genel olarak laptop performans açısından oyunlar da gayet iyi bir performans veriyor. Turbo modu ile sizlere akıcı bir oyun performansı verecektir.

Bir diğer sitemiz olan e ticaret ve dijital pazarlama açısından ders ve eğitim almak istiyorsanız sitemiz digimasa sizleri de bekliyorum arkadaşlar. Görüşmek üzere.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

× Whatsapp Destek Hattı