mimarlikta-hangi-bilgisayari-almaliyiz

Bu bilgisayarın açamadığı oyun yok! Monster Tulpar T7 V21.2.1 inceleme Yorum Yap

İçindekiler

Bu bilgisayarın açamadığı oyun yok:

Monster Tulpar T7 V21.2.1 inceleme:

Herkese merhabalar arkadaşlar sitemize hoş geldiniz. Bu gün sizlerle Monster Tulpar T7 V21.2.1 inceleme yazımız ile karşınızdayız. Başlıktan da anlayacağınız bu güzel bilgisayarın özelliklerini, avantajlarını, dezavantajlarını, sizlerle beraber kıyaslayacağız. Şimdi vakit kaybetmeden yazımıza geçelim.

Bu gün ki bilgisayarımız bir oyun bilgisayarı fakat mühendisler ve rander için de alınabilir. Bu bilgisayarı aldığınızda içinden: şarj aleti, usb, garanti belgesi, mause, bilgilendirme kartları vb gibi şeyler çıkıyor içinden. Bilgisayarımız da gerçekten performans yükseltecek donanımlar kullanılmış bunlardan biri de ddr6 bir ram olması. Ekran olarak da 144 hz kullanılmış. Tasarım olarak rgb klavye kullanılmış. Bunun yanı sıra çok hoş bir menteşe tasarımı ve kasa kullanılmış. Bilgisayarımız da bulunan bir diğer özellik ise turbo mod bulunması. Turbo moda basınca performans biraz daha artıyor ve daha yüksek fps değeri de alabiliyoruz. İçerisinde 16 gb ram bulunuyor gerçekten yeterli bir kapasite. Ssd olarak bakarsak da 1tb ssd bulunuyor bu da bütün gereksinimler için yeterli bir ssd. Bir diğer monster tercih etmenizi gerektiren unsurlardan biri ise monster sitesinin kendine ait bir özelleştir seçeneği var bundan yararlanarak alacağınız bilgisayarın özelliklerini seçebilirsiniz.

Bilgisayarımız da i7 son nesil bir işlemci bulunuyor gayet güzel bir işlemci. Sizi her konudan memnun edecektir. Ekran kartı olarak da içinde Rtx 2070 bir ekran kartı bulunuyor. Fps değerini yükselten özellikleri gerçekten yüksek tutulmuş ve iyi özellikler verilmiş.

Bunların yanında monster gerçekten soğutma işleminde de gayet başarılı olmuş çift fan kullanılmış, kesinlikle ısınma sorunu da olmayacaktır. Tabi ki ufak tefek ısınmalar olacaktır çünkü bu bir laptop.  Oyunlarda en yüksek grafikler de yapılan testler sonucu verdiği fps 60-70 arası. Bu fps değeri aşırı fazla değil fakat en yüksek maksimum ayarlar da verdiği fps değeri bu. Bunun yanı sıra eğer en düşük ayarlara alırsak sabit 120-140 fps verecektir. Bunun yanı sıra bir diğer sitemiz olan digimasa da bekliyoruz. İyi günler değerli dostlarım

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

× Whatsapp Destek Hattı