ekran-karti-tavsiyeleri-2021

Ekran Kartı Tavsiyeleri (2021) Yorum Yap

Ekran Kartı Tavsiyeleri (2021)

Herkese merhabalar arkadaşlar. Öncelikle sitemize hoş geldiniz. Bu gün sizler ile başlıktan da anladığınız gibi Ekran Kartı Tavsiyeleri başlıklı konumuz ile karşınızdayım. Bu gün sizlere günümüz de uygun fiyatla hangi ekran kartlarını alabilirsiniz. Hangi kartlar daha iyi performans verir bunları konuşacağım. Şimdi sizlerin de daha fazla vaktini almadan yazımıza geçebiliriz.

İlk olarak verdiğimiz paraya değecek kartlar arıyoruz. İlk alabileceğimiz ekran kartı bence R5 yani uzun adı Amd ryzen 5. Bu ekran kartı aslında giriş seviyesin de değil fakat biz sizlere biraz daha iyi donanımlar öneriyoruz. Ekran kartı seçerken dikkat etmeniz gereken şeylerden biri de vram olacaktır.

Amd eski kartların da güncel sürücülerini devam ettiriyor eski nesil de olsa iş yapıyor. Ekran kartı olarak gtx 1650 süper gibi ekran kartlarına para vermeyin biraz daha katıp daha iyi bir şey alabilirsiniz. Rx590 diye bir ekran kartımız var bunu da almanızı tercih ederim. Çok iyi değil fakat fiyatına göre oyun performansı gayet güzel.

Rtx2070 diye de bir kartımız mevcut. Bu kart çok güçlü ve daha sağlam bir kart. Benim beğendiğim ve kullandığım bir ekran kartı tavsiye ederim. Rtx2060 süper de alabilirsiniz. 8 gb vram bulunuyor içerisin de işinizi görecektir. Arkadaşlar ekran karı alırken bence firma fanatikliği yapmak yerine bütçenize göre tercihler yapmalısınız.

Daha üstlere geldiğimiz de rtx 3020 var. Bu ekran kartı çok sağlam ve güzel performans veren bir kart. Bu kartı da alabilir ve kullanmaya başlayabilirsiniz. Ve bu ekran kartlarının yanın da bir diğer sitemizi de kurmuş bulunmaktayız. Sizleri de e ticaret ve dijital pazarlama için digimasa da davet ediyorum değerli dostlarım. Görüşmek üzere…

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

× Whatsapp Destek Hattı