5000-6000-tl-en-iyi-laptop-tavsiyeleri

En İyi Laptop Tavsiyeleri: (5000-6000TL) Yorum Yap

İçindekiler

5000-6000 TL En İyi Laptop Tavsiyeleri:

En İyi Laptop Tavsiyeleri:

Herkese merhaba arkadaşlar bugün sizlere belirttiğimiz fiyat aralıklarında ki En İyi Laptop Tavsiyeleri yapacağız. Başlıktan da anladığınız gibi fiyat çok pahalı olmayacak fakat, sizlere bu fiyata göre en iyi bilgisayarları bulmaya çalışacağım. Şimdi sizlerin de vaktini almadan yazımıza geçelim.

Lenovo idea pad 3

İşlemcimiz amd ryzen 5 bir işlemci kullanılmış. 8 gb ram 512 gb ssd bulunuyor. Ekran boyutu olarak standart bir ekran boyutu kullanılmış. Dahili bir ekran kartı bulunmuyor fakat günümüz oyunlarını rahatça oynatacaktır. Bunların yanı sıra çok uzun bir pil ömrü olacağını sanmıyorum. Tasarım olarak klasik lenovo tasarımı yani güzel bir tasarım.

Hp pavilion 14

Bilgisayarımız da giriş seviyesi bir ekran kartı bulunuyor. Mx330 bir ekran kartı kullanılmış. İyi değil fakat hiç yoktan iyidir. İşlemci olarak ryzen 5 bir işlemci bulunuyor. Ekran 14′ bir boyut sağlıyor bizlere. Ram olarak da 8 gb ram ve 512 gb ssd bulunuyor.

Hp15-dw2008

Bilgisayar da 15 ‘ ekran bulunuyor. İşlemci olarak i5 bir işlemci bulunuyor. Mx330 bir ekran kartı bulunuyor. Bu bilgisayarı alıp deliler gibi oyun oynayamazsınız fakat günümüzün basit oyunlarını oynatacaktır.

Lenovo think book 14

14′ bir ekran bulunuyor. Bunun yanı sıra intel core i5 bir işlemci mevcut. Radeon 630 bir ekran kartı bulunuyor. 8 gb ram ve 256 gb ssd bulunuyor. Şu ana kadar ki bilgisayarların hepsi freedos bunu da buradan belirtmiş olalım.

Lenovo e495T

Bu bilgisayar da mat bir 14′ ekran bulunuyor. Dahili bir ekran kartı bulunmuyor. Oyun bilgisayarı değil daha iş odaklı bir bilgisayar. Kasası da gayet dayanıklı bir metal kasa. İçerisin de 45w bir pil var işinizi görecektir.

Hp pavilion 14 CE

Bu bilgisayar da intel core i5 işlemci bulunuyor. İşletim sistemi windows 10 home olarak bulunuyor. Dahili bir ekran kartı bulunmuyor. Bunun yanı sıra 50w bir pil bulunuyor 4 5 saat gidecektir. Oyun performansı olarak da çok iyi bir oyun performansı beklemeyelim.

Bir diğer sitemiz olan digimasa da bekliyoruz…

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

× Whatsapp Destek Hattı