en-iyi-mobil-is-istasyonlari-2022-isletmeler-icin-en-guclu-dizustu-bilgisayarlar

En iyi mobil iş istasyonları 2021: işletmeler için en güçlü dizüstü bilgisayarlar Yorum Yap

En iyi mobil iş istasyonları 2021: işletmeler için en güçlü dizüstü bilgisayarlar:

En iyi masaüstü bilgisayarla rekabet edebilecek, ancak hareket halindeyken kolayca kullanılabilecek taşınabilirliğe sahip bir güç arıyorsanız . En iyi mobil iş istasyonlarından başkasına bakmayın. Dizüstü bilgisayarlar, işlemciler ve grafik kartları gibi dahili bileşenlere sahip olduklarından, yıllar içinde genellikle daha ince ve daha hafif hale geldi. Neyse ki, bu mobil iş istasyonları. Her zamankinden daha fazla güç sunarken, aynı zamanda zayıflamak için küçülen dahili parçaların avantajlarından yararlanır.

Ne yapıyor olursanız olun, bu taşınabilir bilgisayarlar, ister video düzenleme ve işleme yapıyor olun, ister piyasadaki en iyi iş dizüstü bilgisayarlarıyla uyumlu bir şey isteyin, birçok farklı kullanım için güce sahiptir . Kaputun altına sakladıkları beygir gücü miktarı, güvenilirliklerinden bahsetmiyorum bile, büyük değer sunarlar çünkü yükseltmeye ihtiyaç duymadan birkaç yıl önce onlardan yararlanabileceksiniz. Aslında, bazıları mevcut en iyi masaüstü iş istasyonlarından bazılarıyla kafa kafaya gidebilir .

Bir sonraki taşınabilir cihazınızı bulmanıza yardımcı olmak için 2021’in sunduğu en iyi mobil iş istasyonlarından seçtiklerimizi burada topladık.

1. MacBook Pro 14 inç(2021)

Aradığınız şey güç ve taşınabilirlik ise, şu anda MacBook Pro 14 inç (2021)’den daha iyi bir seçenek yok. Bir iş bilgisayarından çok yaratıcı bir dizüstü bilgisayardır. Bununla birlikte, yaratıcı görevleriniz için her yere taşıyabileceğiniz bir iş istasyonuna ihtiyacınız varsa, M1 Pro veya M1 Mac çipi çok sayıda işleme ve grafiksel hünerle birlikte gelir. Bu, çalışma saatlerinizi geçtikten sonra bile size yetecek bir pil ömrü sunarken. Geri dönen MagSafe bağlantı noktasının yanı sıra 1600 nit en yüksek parlaklığa sahip çarpıcı XDR ekranı da dahil olmak üzere çok sayıda bağlantı noktası vardır.

2. Gigabyte Aero 17 (2021)

Piyasadaki en güçlü mobil iş istasyonlarından biri olan Gigabyte Aero 17 (2021), çok fazla güç, muhteşem bir ekran ve çok sayıda bağlantı noktası ile birlikte gelir. En iyisi, daha az güçlü rakiplerinin çok altında fiyatlandırılmış olması, daha esnek bir bütçeniz olsa bile onu daha iyi bir teklif haline getiriyor. Hiçbir şekilde mükemmel değil. Pil ömrü, örneğin, biraz destek kullanabilir. Ama ne kadar ödediğiniz ve karşılığında aldığınız diğer şeyler için bu çok küçük bir fedakarlık.

3. MacBook Pro 16 inç (2021)

Bir bilgisayarda aradığınız şey ne olursa olsun, MacBook Pro 16-Inch (2021) muhtemelen bunun üstesinden gelebilir. Bu, Apple’ın, aklınıza gelebilecek herhangi bir uygulamada parıldayan şirket içi M1 Pro ve M1 Max (yükseltmeyi seçerseniz) sayesinde. Pro ayrıca inanılmaz bir ekranın yanı sıra yeni nesil Thunderbolt 4 bağlantı noktaları da dahil olmak üzere birçok bağlantı noktasıyla birlikte gelir. Temel model bile çok pahalı olduğu için tüm bu performansın bir bedeli var. Ancak, bu dizüstü bilgisayarın ne kadar güçlü olduğu düşünüldüğünde, giriş fiyatına değer.

4. Lenovo ThinkPad X1 Yoga Gen 6

Lenovo ThinkPad X1 Yoga Gen 6’dan daha güçlü olan çok az dizüstü bilgisayar vardır. Bu 2’si 1 arada iş atı, 14 saate kadar mükemmel pil ömrü sunar ve uzun saatler çalışacaksanız, işte bu dizüstü bilgisayardır. içinde çalışmak isteyeceğiniz mobil iş istasyonu. Ayrıca nefes kesen 16:10 ekran ve birçok güvenlik eklentisi ile iş profesyonellerinin beğeneceği özelliklerle birlikte gelir. Ayrıca, SD kart yuvasını ve garajlı kalemi takdir edeceklerinden de eminiz.

5. Dell XPS 17 (2020)

17 inçlik bir dizüstü bilgisayar için Dell XPS 17 (2020), özellikle içerik oluşturucuların ihtiyaç duyduğu birinci sınıf performans için güçlü özelliklere sahip olduğu gerçeğini göz önünde bulundurduğunuzda, etkileyici bir şekilde ince ve hafiftir. Piyasadaki en iyi mobil iş istasyonları arasında, büyük, muhteşem bir ekran, size tüm gün yetecek harika pil ömrü ve her şeyin üstünde muhteşem bir tasarım sunan bu, neredeyse tüm pakettir. Bu, MacBook Pro 16 inç’e parasının karşılığını fazlasıyla veren orta seviye giriş fiyatından bahsetmiyor bile.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

× Whatsapp Destek Hattı