En İyi Oyun Bilgisayarları Nasıl Bulunur? Yorum Yap

İçindekiler

En İyi Oyun Bilgisayarları Nasıl Bulunur?

 

Bu günlerde, piyasadaki önceden oluşturulmuş oyun bilgisayarlarının sayısında bir sınır yok gibi görünüyor. Peki hangisinin en iyi olduğunu nasıl belirlersiniz?

En İyi Oyun Bilgisayarını Bulma

Bir bilgisayarın en iyi olarak kabul edilmesi için bile birkaç temel şeye sahip olması gerekir.

  • Üst Düzey Bileşenler
  • Mükemmel Yapı Kalitesi
  • Kapsamlı Garanti
  •  Özelleştirilebilir Bileşenler
  • Kullanıma Hazır Bileşenler

Üst Düzey Bileşenler – “En iyi” unvanı için yarışan herhangi bir sistem, birinci sınıf bileşenlere sahip olmalıdır. Bir üretici yalnızca orta seviye parçalar sunuyorsa ve sistemlerini en iyi oyun deneyimi olarak tanıtıyorsa, başka bir yere bakma zamanı.

Mükemmel Yapı Kalitesi – Bazen, görünüşte üst düzey bileşenlerle çalışan bir sistem bulacaksınız, ancak üretici, kalite, güç kaynağı, kasa veya diğer bileşenleri oluşturmak söz konusu olduğunda köşeleri kesmiştir. Yapım süreçlerinin açıkça belgelenmiş çizimlerini ve yönergelerini bulabilmelisiniz.

Sistemin iç kısımları da düzgün olmalı, kablolar düzgün bir şekilde yönlendirilmeli ve sabitlenmeli ve kasa fanları performans düşürücü engeller içermemelidir.

Kapsamlı Garanti – En iyi unvanını alan herhangi bir oyun bilgisayarı kesinlikle güçlü bir garanti ile gelmelidir. Bir şirket ürününün arkasında durmayacak ve kaliteli destek sunmayacaksa, bu size bir şey söylemelidir.

Özelleştirilebilir Bileşenler – En iyi terimi son derece özneldir, sizin için en iyisi benim için en iyisi olmayabilir. Bu yüzden özelleştirme önemlidir. En iyi olarak kabul edilen herhangi bir üst düzey PC, çok çeşitli bileşen esnekliği sunmalıdır.

Hazır Bileşenler – Çoğu üretici OEM parçaları satın alır. Kullanıma hazır parçalara sahip olmanın avantajı, kolayca değiştirilebilmeleri (tescilli saçmalık yok) ve bireysel garantiler sunmalarıdır. Bu, uzun vadede sizi bir ton baş ağrısından kurtarabilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

× Whatsapp Destek Hattı