En yeni Lenovo Legion oyun bilgisayarları Yorum Yap

En yeni Lenovo Legion oyun bilgisayarları 

 

En yeni Lenovo Legion oyun bilgisayarları daha soğuk termaller, daha uzun pil ömrü ve klavye iyileştirmeleri içerir

 

En son Lenovo Legion PC dalgası, oyuncuları daha soğuk termaller, klavye iyileştirmeleri ve uzatılmış pil ömrü gibi gelişmelerle donatıyor.

Son 10 inci Gen Intel Core H-Serisi veya AMD Ryzen 4000 Serisi mobil işlemciler güç ve yukarı Max-Q Design yüksek saat hızlarına ve yeni bir seviyeye sahip yeni duyurulan NVIDIA GeForce GTX 1650 Ti ve RTX 2080 SÜPER GPU’ları için bu kadro gerçekçi grafikler.

2020 serisi, giriş seviyesi oyun için Lenovo Legion 7i, Lenovo Legion 5i, Lenovo Legion 5 ve Lenovo IdeaPad Gaming 3i’yi içerir. Ayrıca iki yeni kule var: Lenovo Legion Tower 5i ve IdeaCentre Gaming 5i. (Model adındaki küçük harf “i” Intel CPU’yu belirtir.)

 

Rekabetçi oyunlarda klavyelerin hissettikleri ve yerleşimleri büyük bir fark yaratabilir. Lenovo Legion TrueStrike klavye oyuncular daha dokunsal kumar oynama deneyimini tasarım böylece% 100 anti-gölgelenme, alt milisaniyelik tepki süreleri ve saç tetik hassasiyeti ile sonuçlanan yumuşak iniş anahtarları ve ikinci geçiş eğrisinin aracılığıyla üstün anahtar seyahat havası vardır tecrübe etmek.

Performansı artırabilecek başka bir şey: gelişmiş termal verimlilik. Lenovo Legion Coldfront 2.0 , daha iyi hava akışı ve daha düşük sistem sıcaklıklarını destekleyen gelişmiş bir donanım ve yazılım sinerjisi sağlar. Gelişmiş sistem şimdi , oyuncuların termal kısmaya gerek kalmadan daha öngörülebilir FPS (saniyedeki kare sayısı) deneyimi yaşayabilmeleri için CPU ve GPU’yu oyun içi sınırlarını zorlayan Dual Burn desteğine sahiptir . Bu arada, bu Lenovo Legion cihazları, anakarttan daha fazla ısı yayan, taktiksel olarak yerleştirilmiş ısı emiciler sayesinde, en yüksek hızları sürdürmelerine rağmen dokunulduğunda serin kalıyor.

Hareket halindeyken pil ömründe bir artış için Lenovo Vantage yazılımı, Hybrid Mode aracılığıyla özel grafik kartını veya G-SYNC’i manuel olarak devre dışı bırakabilir . Lenovo mühendisleri , belirli Lenovo Legion oyun bilgisayarlarında piyasaya sürülen Advanced Optimus aracılığıyla oyuncuların entegre grafiklerini daha iyi yönetmeleri için daha sorunsuz ve otomatik bir yol geliştirmek için NVIDIA ekibiyle birlikte çalıştı .

Advanced Optimus, uygulamanın ekranda açılmasını sağlamak için sistem grafik kaynaklarından hangisinin en uygun olduğunu sezgisel olarak algılamak için bir oyuncunun özel NVIDIA grafik kartının fiziksel bileşenlerinden yararlanır. Oyun oynarken maksimum kare hızları için ek bir yeniden başlatma zahmeti olmadan pil ömrünü önemli ölçüde uzatmak için entegre (hafif iş yükleri için) ve ayrık grafiklerden ileri geri geçiş yapar [1].

İyileştirilmiş Lenovo Q-Control 3.0 ile oyun içi performansı daha da artırın . Daha yüksek CPU voltajı ve daha yüksek FPS ile rekabeti turbo şarj etmek için Performans Moduna yükseltin. Ardından, eSpor akışı sırasında makaraları vurgulayın, pil tüketimini ve fan gürültüsünü azaltmak için Sessiz Mod’a geçin veya hangi uygulamaların açık olduğuna bağlı olarak otomatik ayarlamalar için Dengeli Modu etkinleştirerek ayarlayın ve unutun.

 

Lenovo Legion 7i dizüstü hassas bir detay daha yüksek düzeyde VESA DisplayHDR 400 ile% 100 Adobe sRGB renk doğruluğu ile 15 inçlik Full HD ekran (1920 x 1080) vardır. 10. Nesil Intel Core i9 H-Serisi hız aşırtma uygulanmış mobil işlemcileri görüntüleyen tamamen metal bir dış zarf. 1 TB’a kadar PCIe SSD [2] ve 32 GB’a kadar DDR4 bellek ile çoklu görev, akış ve içerik oluşturma daha da kolay hale getirildi. Daha güçlü 80WHr pilin geliştirilmesi, 8 saate kadar daha tutarlı pil ömrü için bir enerji serbest bırakma özelliğidir [1]. Bütün bunlar sadece 4,62 pound ağırlığında.

Oyuncular, OverDrive ve NVIDIA G-SYNC teknolojisi aracılığıyla 1 ms’nin altında yanıt sürelerine olanak tanıyan 240 Hz’e kadar akıcı yenileme hızlarıyla grafiksel olarak yoğun AAA oyunlarının tüm hareketlerine ayak uyduracak. Işıklandırma ve yansıma efektlerini iyileştirmek üzere tasarlanmış oyun içi ışın izleme için Max-Q Tasarımlı NVIDIA GeForce RTX 2080 SUPER GPU’ya ulaşın.

15 inçlik Lenovo Legion 7i dizüstü bilgisayarın fiyatı 1.599,99 dolardan başlayacak ve Mayıs ayından itibaren satışa sunulması bekleniyor [3].

Lenovo Legion 5i ve Lenovo Legion 5 oyunculara çeşitli yapılandırma seçenekleri ve bir sonraki seviye NVIDIA GeForce grafik sunan ana akım Windows 10 oyun dizüstü bilgisayarlardır. Eski, en son 10 yukarı bakacak şekilde iki boyutta (15 inç ve 17 inç) arasında seçim inci Gen Intel Core H-Serisi mobil işlemciler. İkincisi, AMD Ryzen 4000 H-Serisi Mobil İşlemcilere sahip ilk Lenovo Legion dizüstü bilgisayardır.

Intel tabanlı 15 inç Lenovo Legion 5i 829,99 dolardan başlayacak ve 17 inç Lenovo Legion 5i dizüstü bilgisayar 1,129,99 dolardan başlayacak. Her iki boyutun da Mayıs ayından itibaren satışa sunulması bekleniyor [3].

AMD tabanlı 15 inçlik Lenovo Legion 5 , 849,99 dolardan başlayacak ve Mayıs ayından itibaren satışa sunulması bekleniyor [3].

Lenovo Lejyon Kule 5i yüksek performanslı ev savaş istasyonu istiyor hırslı oyun için kule. Kulenin isteğe bağlı sıvı soğutma sistemiyle sinematik oyun deneyimleri sırasında daha sessiz ve daha serin kalırken sistem performansını en yüksek ayarlara getirin. Hız aşırtmalı sistem performansı için en uygun şekilde üretilmiştir; bu hararetli maraton seansları için idealdir. Serin mavi LED aydınlatma, isteğe bağlı RGB dahili aydınlatma ve Phantom Black tonundaki kasasıyla oyuncular, kişiliklerini ve şeffaf yan panellerle yüksek güçlü dahili parçalarını sergilemeyi seçebilirler.

799,99 dolardan başlayacak ve Mayıs ayından itibaren satışa sunulması bekleniyor. Lenovo Legion Tower 5 , AMD Ryzen masaüstü işlemcilerini bu yıl içinde bir seçenek olarak sunacak [3].

Amatör oyunlardan daha yoğun battle royale oyunlarına para harcamadan seviye atlamak isteyen oyuncular, yeni IdeaPad Gaming 3i dizüstü bilgisayarı ve yeni bir ev savaş istasyonu olan IdeaCentre Gaming 5i’yi inceleyebilir .

 

Ekran takılmalarını ve yavaş oyun yüklerini ortadan kaldırmak için tasarlanan isteğe bağlı 120 Hz yenileme hızına sahip 15 inç IdeaPad Gaming 3i dizüstü bilgisayar, 10. Nesil Intel Core i7 H-Serisi mobil işlemciye sahiptir. Bu yeni dizüstü bilgisayardaki yüksek oktanlı oyun oturumları, termal dizisindeki ayrı GPU’ya ayrılmış ekstra bir ısı borusu ve daha iyi hava akışı için çift termal havalandırma ile iyileştirilmiş termallerle desteklenen, eskisinden daha uzun sürebilir.

Dizüstü bilgisayar 729,99 dolardan başlayacak ve Mayıs ayından itibaren satışa sunulması bekleniyor. IdeaPad Oyun 3 sonraki bir seçenek bu yıl [3] olarak AMD Ryzen mobil işlemcilerini sunacak.

Yeni IdeaCentre Gaming 5i , önde serin mavi ortam aydınlatmasına sahiptir ve Intel Core işlemciler ve NVIDIA GeForce RTX 2060 GPU’ya kadar gibi dikkate değer performans özellikleriyle donatılmıştır. Bu kulenin genişletilebilirliği, oyun ihtiyaçlarınızla birlikte artacaktır. Geniş bağlantı noktası seçimi, yakın zamanda piyasaya sürülen Lenovo Legion Y25-25 Oyun Monitörü gibi çevre birimlerine bağlanmayı çok kolaylaştırır .

Lenovo IdeaCentre Oyun 5i ve IdeaCentre Oyun 5 masaüstü kuleleri Kuzey Amerika’da mevcut olmayacaktır. Fiyatlandırma ve bulunabilirlik coğrafyaya göre değişecektir [3].

25-inç Lenovo Legion Y25-25 Oyun Monitörü $ 319.99 başlayacak ve [3] Haziran ayında mevcut başlangıç olması bekleniyor.

[1] Tüm pil ömrü iddiaları yaklaşıktır ve MobileMark 2014 ver 1.5 pil ömrü karşılaştırma testi kullanılarak yapılan test sonuçlarına dayanmaktadır. Gerçek sonuçlar değişiklik gösterecek ve ürün yapılandırması ve kullanımı, yazılım, çalışma koşulları, kablosuz işlevsellik, güç yönetimi ayarları, ekran parlaklığı ve diğer faktörler dahil olmak üzere çok sayıda faktöre bağlı olacaktır. Pilin maksimum kapasitesi zamanla ve kullanımla doğal olarak azalacaktır. Ek ayrıntılar için https://bapco.com/products/mobilemark-2014/ adresine bakın.

[2] Gerçek kullanılabilir kapasite daha azdır ve bu kapasitenin bir kısmını kullanan biçimlendirme, bölümleme ve işletim sistemi vb. gibi birçok faktöre bağlı olarak değişiklik gösterir. Kullanılabilir kapasite, yazılım güncellemeleriyle değişebilir.

[3] Fiyatlara vergi dahil olmayabilir ve nakliye veya seçenekler dahil değildir ve önceden haber verilmeksizin değiştirilebilir; ek şartlar ve koşullar geçerlidir. Bayi fiyatları değişiklik gösterebilir. Raftaki tarihler ve renk seçenekleri coğrafyaya göre değişiklik gösterebilir ve ürünler yalnızca belirli pazarlarda mevcut olabilir. Tüm teklifler müsaitlik durumuna bağlıdır. Lenovo, ürün tekliflerini, özelliklerini ve teknik özelliklerini herhangi bir zamanda önceden haber vermeksizin değiştirme hakkını saklı tutar.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

× Whatsapp Destek Hattı