eski-bir-sisteme-yeni-ekran-karti-takilirsa-ne-olur

Eski bir sisteme yeni ekran kartı takılırsa ne olur? Yorum Yap

Eski bir sisteme yeni ekran kartı takılırsa ne olur?

Herkese merhaba arkadaşlar. Öncelikle sitemize hoş geldiniz. Bu gün sizlere başlıktan da anladığınız gibi Eski bir sisteme yeni ekran kartı takılırsa ne olur? konumuz ile karşınızdayım. Sizlere nasıl bir donanım oluşacak ve neler gibi sorunları olur bunları aktaracağım. Şimdi sizlerin de daha fazla vaktini almadan yazımıza geçelim.

Eski sistemimiz de g41 bir yonga seti bulunuyor. Eski bir sistemimiz var ve bunu yenilemek istemiyoruz diyelim yeni bir ekran kartını eski sistemimize ekleyince olacak şeyleri sizlere aktaracağım. Sistemimizin ram hızı ekran yenileme hızı gibi unsurları ve bileşenlerin hızı yavaş olacağı için hali ilen ekran kartımızın tam olarak farkını göremeyeceğiz. Günümüzün nesil farkları ve gelişen teknolojisi ile bu ekran kartı çok fazla işlev sağlamayabilir. Bu sistemle bir kaç oyun oynadık ve bir kaç farklılık fark ettik bunları sizlere aktaracağım. Ekran kartını takmadan önce test etmek için kullandığımız bir oyunda low ayarlarda zor oynarken ekran kartını takınca orta ayarlar da normal şekil de fps değerleri almaya başlıyoruz.

Başka bir oyun da günümüz şartları ile yüksek sistem gereksinimi diye geçen bir oyun da ise önceden low ayarlarda açmıyordu şimdi ekran kartını bir tık daha ileri çekinde orta ayarlarda düşük fps, düşük ayarlar da ise güzel fps almaya başladık. Sonuç olarak bana soracak olursanız ekran kartının ne kadar önemli bir unsur olduğunu anlamış oluyoruz değerli dostlarım.

Bir diğer sitemiz olan e ticaret ve dijital pazarlama için eğitim verdiğimiz digimasa sizleri de bekliyorum. Digimasa gelip ücretsiz şekil de bizlerle le iletişime geçip aklınıza takılan soruları sorabilirsiniz. Bir diğer yazımız da görüşmek üzere değerli dostlarım.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

× Whatsapp Destek Hattı