galax-oyuncu-ekipmanlari-toplu-inceleme

Galax Oyuncu Ekipmanları Toplu İnceleme Yorum Yap

Galax Oyuncu Ekipmanları Toplu İnceleme

Herkese merhaba arkadaşlar. Öncelikle sitemize hoş geldiniz. Bu gün sizlere başlıktan da anladığınız gibi Galax Oyuncu Ekipmanları Toplu İnceleme konumuz ile sizlerin karşınızdayım değerli dostlarım. Bu ekipmanların sizlere artı veya eksi yönlerini sizlere aktaracağım. Şimdi sizlerin de daha fazla vaktini almadan yazımıza geçebiliriz.

Bu bir sistem incelemesi değildir arkadaşlar. Galax çok bilindik bir marka olarak gözükmese de eskiden beri çok satış yapan bir markadır kendisi. Amd r5 bir işlemcisi bulunuyor kurduğumuz sistemde. Kingston 16×2 şekil de 32 gb ram bulunuyor. Ekran kartı olarak da 3060 rtx bulunuyor, bizlere oyunlar da gerçekten de iyi performans verecektir arkadaşlar. Hard disk bulunmuyor arkadaşlar 1 tb ssd bulunuyor. Oyunlar için de hızlı olan ssd kullanmak daha mantıklı bence. Kasa her hangi bir kasa olabilir bu seçim size kalmış. Güç kaynağı olarak da seçimi size bıraktık fakat biz bu size bıraktığımız ürünleri galaxdan koyduk.

Geri kalan aksesuarları tanıtmaya geçebiliriz. Galaxdan aldığımız mekanik oyuncu klavyesi ve oyuncu mausesi bulunuyor arkadaşlar sistemde. Bu iki ürünü 350 liraya alabilirsiniz kampanyalı yapmışlar. Bu fiyatlara gamer statüsün de ekipmanlar bulmak gerçekten de günümüz de zor. Galax marka 250 tllik bu klavye gerçekten de 100 de 100 mekanik ve güzel bir klavye alıp her türlü oyunu oynayabilirsiniz. Oyunlarda her hangi bir gecikme veya başka bir sorun yaşatmıyor bizlere iyi bir oyun performansı sunuyor.

6400 dpi bulunan bir oyuncu faresi var galaxın gerçekten de 100 liraya alabileceğiniz en iyi mause olabilir. His olarak ve gecikme olarak da gayet başarılı bir fare alıp kullanabilirsiniz. Bu iki ekipmanın yanında ekleyebileceğimiz galax marka bir kulaklık bulunuyor. Bu kulaklık gayet güzel rgb ışıklı ve kulak içini rahat tutan bir kulaklık. Fiyatına göre giriş seviyesi bir kulaklık olduğunu söyleyebilirim sizlere değerli dostlarım. Sonuç olarak galax marka genel de düşük fiyata iyi ürünler üretmeye çalışan bir marka alıp kullanabilirsiniz.

Bunların yanı sıra bir diğer sitemiz olan digimasa sizleri de bekliyorum. Görüşmek üzere.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

× Whatsapp Destek Hattı