galax-sonar-02-oyuncu-kulakligi-incelemesi

Galax Sonar 02 Oyuncu Kulaklığı İncelemesi Yorum Yap

Galax Sonar 02 Oyuncu Kulaklığı İncelemesi,

Herkese merhaba arkadaşlar. Öncelikle sitemize hoş geldiniz. Başlıktan da anladığınız gibi sizler ile beraber Galax Sonar 02 Oyuncu Kulaklığı İncelemesi yapacağız. Sizlere bu kulaklığın ne gibi artı veya eksi yönleri olduğunu sizlere aktaracağım. Şimdi sizlerin de daha fazla vaktini almadan yazımıza geçebiliriz.

Başka bir yazımız da bütün galax ekipmanlarını incelemiştim dostları m bu gün sadece kulaklık hakkın da yorum yapacağım. Fiyat olarak 200 tl civarın da bulunan bu oyuncu kulaklığının üzerin de dahili bir mikrofon bulunuyor. Tek girişle sağlanıyor bağlantısı. Kablosuz bağlantı sağlayamıyor fakat kumanda ile ayarlanan özellikleri bulunuyor. Uygulama ile de ekolayzer ayarı ve ses ayarlarını yapabiliyorsunuz bu yazılımı nasıl kullanacağınız galaxın sitesin de anlatılıyordur. Tabi ki bu ayar daha yüksek fiyatlı kulaklıklar da daha güzel olacaktır.

Bu kulaklık call of duty gibi oyunlar da bazen sesler karışabiliyor. Ekolayzer ayarını güzel yaparsanız bu gibi bir sorunlar karşılaşmayacaksınız arkadaşlar. Ayak sesleri ve silah seslerini ise daha kaliteli almak için bu ayar önemli arkadaşlar. Mikrofonun ses kalitesi de gayet iyi arkadaşlar. Bu kulaklık ile oyun oynarken takım da ki arkadaşlarınızla gayet güzel iletişim kurabilirsiniz. Ulaşım kablosu da gayet iyi uzunluk da oyun oynarken sizlere çok bir kısıtlama koymuyor ve koltuk da arkanıza yaslanırken kulaklığı çıkarmanıza gerek kalmayacaktır. Bu işler bildiğimiz gibi aslın da parayı arttırdıkça ürün performansı da artıyor fakat uygun fiyata ve iyi bir kulaklık almak istesem tercih edeceğim kulaklıklar arasın da olurdu mutlaka. Sonuç olarak bu kulaklığı alıp kullanabilirsiniz dostlarım.

Bir diğer sitemiz olan digimasa da sizleri bekliyorum. Bizimle iletişime geçmek ve sorularınız iletmek için oraya gelebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

× Whatsapp Destek Hattı