Grafik Tasarımcılar İçin Laptop Önerileri (2021 Eylül) Yorum Yap

Grafik Tasarımcılar İçin Laptop Önerileri (2021 Eylül)

Grafik Tasarımcılar İçin Laptop Önerileri (2021 Eylül) Merhabalar geçtiğimiz ay size kısa bir liste hazırlamıştık. Grafik Tasarımcılar İçin Laptop Önerileri listemizin güncel makalesine hoş geldiniz. Yeni bir dizüstü bilgisayar arayışındaysanız size hem uygun fiyatlı hem de fiyat – performans oranı yüksek bilgisayarlardan oluşan bir liste hazırladık.

Grafik Tasarımcılar İçin Laptop Önerileri (2021 Eylül) Geçtiğimiz ayın listesine buradan ulaşabilirsiniz. Eğer bir laptop yerine masaüstü almakla ilgili kafanız karışıksa Grafik tasarımcılar için masaüstü bilgisayar önerileri içeriğine de mutlaka bakın.

Uygun Fiyatlı Laptop Önerileri

Listemize fiyat olarak nispeten daha düşük seçeneklerle başlıyoruz. Tasarım programlarını ve yaratıcılıkla ilgili görsel işlerinizi yürütebileceğiniz en uygun fiyatlı dizüstü bilgisayarlar bu listede.

 

Lenovo V14

 

Lenovo V14 listemizdeki en düşük fiyatlı bilgisayarlardan bir tanesi. 10.nesil i5 işlemcisinden gücünü alıyor. 8GB ram ile gelen bu bilgisayar birçok tasarım programını kullanmanıza imkan tanır. Ayrıca hem SSD hem de mekanik olarak depolama alanı bulunuyor. Böylece çalışmalarınız için yer sıkıntısı çekmezsiniz. Ekran kartı tarafında ise biraz kısıtlı yeteneklere sahip olsa da Adobe Photoshop, Adobe Illustrator gibi yazılımları rahatlıkla kullanabilirsiniz. Dışarıda kullanmak için oldukça ince bir tasarıma ve hafifliğe sahip bir dizüstü. Ekran kartı modeli ise 2GB belleğe sahip bir Nvidia GeForce MX330. Eğer bütçeniz kısıtlıysa bu laptop iyi bir seçenek gibi.

Acer Aspire Gaming 7

 

Acer kullanıcıların gönlünü kazanan iyi bir marka. Bu modeli ise hem fiyat olarak hem de performans olarak kullanıcıları tatmin edecek bir cihaz. Yine 10.nesil bir İntel i5 işlemci kullanan bu modelde tüm tasarım programlarını kullanabilirsiniz. GTX 1650 ekran kartı ile bir önceki önerimizde yer alan Lenovo’dan çok daha iyi bir performans sunuyor. Tabi arada ufakta olsa bir fiyat farkı var. 8 GB ram ve 256 GB SSD ile fabrikadan çıkan bu model tasarımcılar için uygun bir laptop.

 

Casper Excalibur G770

 

Fiyat olarak bu model listemizdeki en alt grubun en üst seviye bilgisayarı. Metal bir tasarıma sahip. Soğutma performansı olarak iyi bir iş çıkarıyor. Hem oyun oynamak isteyen hem de tasarım programlarını kullanmak isteyen kullanıcılar için uygun. Bu kategorideki diğer bilgisayarlar gibi 10.neisl bir i5 işlemci kullanıyor. GTX1650 ekran kartı ve 8GB ram bellek ile gelen bilgisayar bir çok işinizi görecektir. 2 boyutlu tasarım programları ve temel seviyede video düzenleme yazılımlarını kolaylıkla kullanabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

× Whatsapp Destek Hattı