huawei-mate-xs-elimizde-30-000-tl-verecek-cilgin-var-mi

Huawei Mate XS elimizde! 30.000 TL verecek çılgın var mı? Yorum Yap

Huawei Mate XS elimizde! 30.000 TL verecek çılgın var mı?

Herkese merhaba değerli dostlarım. Öncelikle sitemize hoş geldiniz. Bu gün elim de Huawei Mate XS bulunuyor. Bu telefonun ne yaptığını neden bu kadar pahalı olduğunu sizlere açıklayacağım. Şimdi vakit kaybetmeden yazımıza geçebiliriz.

İlk etap da kutudan çok garip bir kılıf çıkıyor. Telefon katlanabildiği için kılıf da katlanabiliyor. Gerçekten büyük bir adaptör bulunuyor. İlk etap da gerçekten büyük bir telefon çıkıyor. Cihaz görünüm olarak tablete daha çok benziyor bence fakat katlanınca telefonu da andırıyor. Ekran olarak full hd bir oled ekran bulunuyor. Bence çok büyük bir sıkıntı ama halledilebilir bir sorun. Cihaz da google eklentileri yok bunları eklemelisiniz. Bunların da ekleyebiliyoruz zaten arkadaşlar apple galeri ile istediğiniz sorunları çözebilirsiniz. Bir telefona 30.000 tl isteyip de bunları eklememek gerçekten de acemice olmuş bence.

Şimdi gelelim işlemci performansına. Bu cihaz da 5g bağlantısı bulunuyor ve gerçekten de güçlü bir işlemcisi bulunuyor. Biliyorsunuz ki pubg mobile oynayanlar tablet alıyor. Bu cihaz hem telefon hem tablet olduğu için pubg oynayanların tercihi olacağını düşünüyorum.

Cihazın kamerasını anlatacak olursam; 48 mp bir geniş açı kamera var ön kısımda ve ultra geniş açılı bir len bulunuyor. O kamera ise 12 mp olarak eklenmiş. Cihaz da ekran büyük olunca çekilen resimler de de kusurlar bulunuyor. Cihazın bataryası 4.500 mili amper ve gayet iyi bir oran bence yeterli olacaktır. Şarj aleti ise 55w olarak ayarlanmış gayet de yeterli olacaktır. Kılıfı direkt takmalı değil yapıştırmalı bu da farklı bir özellik. Sonuç olarak bu paraya bu telefon alınır mı derseniz ben bilemedim seçim sizlere ait. Bir diğer sitemiz olan digimasa da bekliyorum.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

× Whatsapp Destek Hattı