inventus-arezu-uygun-fiyatli-oyun-sistemi-incelemesi

İnventus Arezu Uygun fiyatlı Oyun Sistemi İncelemesi Yorum Yap

İnventus Arezu Uygun fiyatlı Oyun Sistemi İncelemesi

Herkese merhaba değerli dostlarım. Öncelikle sitemize hoş geldiniz. Bu gün sizlere başlıktan da anladığınız gibi İnventus Arezu Uygun fiyatlı Oyun Sistemi İncelemesi yapacağım. Bu kasanın ne gibi özellikleri olduğunu sizlere anlatacağım. Şimdi sizlerin de daha fazla vaktini almadan yazımıza geçebiliriz.

Uzun zamandır bilgisayar üretimi yapan inventus şirketi uygun fiyata hazır bir sistem oluşturmuş. Bir bilgisayar alırken herkesin aklına kargo geliyor. Kargo takibini de sağlayabilirsiniz. Bu kasadaki ekran kartını değiştirip yükseltebilirsiniz fakat bu sistem de oluşturulan donanımlar birbirine uyumlu olduğu için bir parçasını yükselttiğiniz de diğerini de yükseltmeniz gerekiyor. Mağaza da ki işlemci seçeneklerin de i5 ve r5 gibi işlemciler bulunuyor fakat bunların tepe noktaları yok çünkü konseptimiz zaten uygun fiyatlı sistemler oluşturmak olduğu için  yüksek fiyata gelecek işlemciler bulunmuyor. Zaten sistem de şunu eklersiniz şu kadar fiyat olacak diye belirtiliyor. Siz yine kendi sisteminizi toplamış oluyorsunuz ama bunu eviniz de oturarak yapabiliyor ve daha az bir ücret ödüyorsunuz bu da bizler için tabi ki iyi bir şey.

Ekran kartı olarak bu sistem de asusun bir ekran kartı bulunuyor 1650 şeklin de bu da bizler için yeterli. Zaten gtx bir ekran kartına geçersek konsepti bozmuş oluruz bu yüzden konsepti değiştirmemek için düşük ama güzel performans verecek bir sistem kuruyoruz. Ssd olarak da 3 adet seçim şansınız var her hangi birini nasıl bir sistem istediğinize kalmış. Bunun yanı sıra hdd de ekleyebiliyoruz sisteme bu size kalmış. Oyuncu klavyesi ve oyuncu mausesi de ekleyebiliyorsunuz bunu da sistem bize soruyor. Günümüz de bu pcyi toplamak 10.000 Tl üzeri bir fiyat olacaktır bunu da düşünerek almalısınız. Eğer ki sistem de değişiklik yaparsanız daha yüksek fiyata daha yüksek performans alabilirsiniz şu sistemin üzerine 5 bin lira daha eklerseniz sizlere daha güzel performans alabilirsiniz.

Bunun yanı sıra bir diğer sitemiz olan digimasa gelip bizlere kişisel olarak sorularınızı sorabilir ve bizimle iletişime geçebilirsiniz. Görüşmek üzere…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

× Whatsapp Destek Hattı