iphone-12-pro-kutu-acilimi

iPhone 12 Pro kutu açılımı! Yorum Yap

iPhone 12 Pro kutu açılımı!

Herkese merhaba arkadaşlar. Öncelikle sitemize hoş geldiniz. Başlıktan da anladığınız gibi iPhone 12 Pro kutu açılımı! başlıklı konumuz ile karşınızdayım. Sizlere iphone marka olan bu canavarın özelliklerini anlatacağım. Bu telefon ile neler yapabilirsiniz ne gibi özellikler taşıyor bunları sizlere aktaracağım. Şimdi daha fazla vakit kaybetmeden yazımıza geçebiliriz.

Bu telefon bildiğiniz gibi apple markasının son zamanlarda çıkardığı bir cihaz. Gerçekten de güzel özellikler taşıyan bu telefonu sizlere tanıtacağım. Kutudan her zaman olduğu gibi şarj aleti , kulaklık, belgeler ve gerekli gereksiz bir kaç şey çıkıyor içerisinden. Telefonun ilk hissiyatı çok iyi gerçekten elimize aldığımız da bizlere iyi bir hissiyat veriyor.

Önceki cihazlara oranla logonun yeri değişmiş ve kameralar daha genişlemiş gibi gözüküyor. Telefonun kasası çok çizilmeye müsait bir görünümü var bu yüzden koruyucu kılıf ve ekran kullanmanızı öneririm. İlk kurulumu yaparken bir kaç soruyu tamamlayıp hemen kullanıma geçebiliyoruz. Bu telefonun pro maxi de bulunuyor bir tık üstü diyebilirim. Alırken bütçenizi biraz daha genişletip buna da önem gösterebilirsiniz.

Kamera kısmına bakacak olursak gerçekten de çok kaliteli kamerası bulunuyor. Hem de batarya iyileştirilmiş o da bence güzel olmuş. Kamera olarak çok kaliteli çekimler yapabilirsiniz. Bunun yanı sıra bir diğer sitemiz olan e ticaret ve dijital pazarlama için sizleri de digimasa bekliyorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

× Whatsapp Destek Hattı