iphone-13-pro-max-kutu-acilisi

iPhone 13 Pro Max kutu açılışı! Yorum Yap

iPhone 13 Pro Max kutu açılışı!

Herkese merhaba değerli dostlarım. Öncelikle sitemize hoş geldiniz. Bu gün sizlerle beraber iPhone 13 Pro Max kutu açılışı! yapacağız. Sizlere yeni çıkan ve Türkiye de henüz hala satışı bulunmayan iphone 13’ün özelliklerini aktaracağım. Şimdi vakit kaybetmeden  yazımıza geçebiliriz.

Kutu olarak eğer ki kulaklık çıkmayacaksa kutu ufak oluyor fakat eğer ki içerisin de kulaklık olacaksa biraz kaba bir kutusu olabiliyor. Şarj aleti biliyorsunuz ki çıkmıyor zaten. İlk karşılaşmada gözümüzü 3 adet büyük lens ve arkada bulunan klasikleşmiş bir apple logosu. Telefonu elimize aldığımız da gerçekten de kaliteli bir hissiyat veriyor. İphone 12 den görünüş olarak pek bir farkı bulunmuyor. Başta kurulum yaparken standart iphone sorularını soruyor.

Kamera kısmın da ilk açtığımız da bizlere hangi efekt ile çekmenizi istediğinizi soruyor. Bu da çok güzel bir ayrıcalık. Masa üstünde teknik bir değişiklik yok fakat görünüm yine güzel. Batarya artık 4370 mah bir pil ömrü olacak artık. Eski iphone şarj sorunlarını yaşamayacaksınız değerli dostlarım. Ekran yenileme hızı olarak 120 hz bir ekran bulunuyor gayet geçerli. 6 çekirdekli bir apple işlemci bulunuyor içerisinde. 6gb ram bulunuyor bu da biliyorsunuz ki ios cihazlar için gayet iyi. Su ve toza da gayet dayanıklı. ,

Bunların yanın da sizlerden bir ricam olacak değerli dostlarım. Bir diğer sitemiz olan e ticaret ve dijital pazarlama için sizleri de digimasa da bekliyorum.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

× Whatsapp Destek Hattı