iphone-xs-max-incelemesi

İphone Xs Max incelemesi Yorum Yap

İphone Xs Max incelemesi:

Herkese merhabalar arkadaşlar. Öncelikle sitemize hoş geldiniz. Bu gün sizler ile İphone Xs Max incelemesi başlıklı konumuz ile karşınızdayım. Sizlere bu telefon nasıl bir telefon ne gibi özellikleri mevcut bunları aktaracağım. Şimdi daha fazla vaktinizi almadan yazımıza geçebiliriz.

İlk telefonu aldığımız da elimize gerçekten de güzel bir hissiyat veriyor. Kutudan kulaklık ve verdiğimiz paraya değmeyecek bir adaptör çıkıyor. Ben renk olarak gold aldım gerçekten görünüş olarak güzel. Ekran oranı arttırılmış ve daha büyük bir ekran bulunuyor fakat enine bir daralma olmuş. Telefonu ilk açtığınız da face id ekleyip kullanmaya devam edebilirsiniz. Dosya kurtarma vb işlemleri yapmanız gerekiyor ilk başta. Çok hızlı bir telefon kendisi. Tasarım olarak gayet hoş ve iyi bir tasarım oluşmuş. Eski modellere göre batarya iyileştirilmiş değerli dostlarım. Ön kamerası gayet iyi ve geniş açı modu gayet başarılı olmuş diğer modellere göre. Çözünürlük olarak mükemmel falan diyemem ama güzel yani bir diğer modellere göre başarılı olduğunu söyleyebilirim. 6.5′ bir ekran bulunuyor devasa bir iphone değil kendisi.

Böyle pahalı bir telefon aldıysanız koruma açısından da en iyi kılıfı ve en güzel koruyucusunu falan alın dostlarım. O kadar para veriyoruz korumasını da sağlayıp uzun süreler kullanmanızı öneriyorum. Verdiğimiz para çok değer mi bilmiyorum değerli dostlarım ben sizler yerine alıp kıyaslama yapıyorum fakat bütçesi rahat olanın tercih edebileceği bir telefon. Gerçekten de ios bizim ülkemiz de çok pahalı bu yüzden fiyatına değer gibi bir şey demiyorum. Sonuç olarak bu telefon kasa ekran falan bütün özellikler gayet iyi ben çok beğendim almanızı da tavsiye ederim. Bunun yanı sıra bir diğer sitemiz olan digimasa da sizleri bekliyorum.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

× Whatsapp Destek Hattı