Özel Bir Render Çiftliğinin Size Zaman Kazandırması

Keyshot için Önerilen Bilgisayar İş İstasyonu Yorum Yap

Keyshot için Önerilen Bilgisayar İş İstasyonu

Keyshot için Önerilen Bilgisayar İş İstasyonu: Keyshot, son derece hızlı bir şekilde yüksek kaliteli görüntüler oluşturmak için özel olarak tasarlanmış son derece güçlü bir işleme motorudur. Ürün tasarımı profesyonelleri için vazgeçilmez bir paket olan Keyshot, olağanüstü görüntüler oluşturmak için İş İstasyonunuzun tüm gücünden yararlanma yeteneğine sahiptir. Ancak potansiyel gerçek zamanlı işleme sonuçlarını elde etmek için doğru donanımı kullanıyor olmanız gerekir.

Aşağıda, Keyshot kullanıcıları için maksimum potansiyeli elde etmek için en iyi İş İstasyonu yapılandırmalarını tartışıyoruz. Özel olarak hazırlanmış İş İstasyonu çözümleriyle profesyoneller, oluşturma sürelerini kısaltabilir, üretkenliği en üst düzeye çıkarabilir ve karlılığı artırabilir.

Keyshot için Hangi CPU En İyisidir?

Keyshot, İş İstasyonunuz için doğru CPU’yu seçmeyi son derece önemli kılan CPU tabanlı bir işleme motorudur. Keyshot, mevcut CPU performansının her bir parçasını kullanmakta son derece iyidir, bu nedenle yüksek çekirdekli ve iş parçacıklı bir işlemci seçmek çok önemlidir.

Saat hızı, Keyshot’ta performansı artırmaya yardımcı olur, ancak genel olarak, Keyshot performansında daha yüksek saat hızlarından daha yüksek çekirdek ve iş parçacıkları ile daha önemli kazanımlar görürsünüz. Şu anda Keyshot kullanıcıları için AMD Ryzen Threadripper tabanlı İş İstasyonlarını öneriyoruz . Threadripper CPU’lar, para için olağanüstü değer ve daha yüksek çekirdek sayıları ve dolayısıyla Intel eşdeğerlerinden daha fazla performans sunar.

Bütçeniz izin veriyorsa, Dual Intel Xeon veya AMD EPYC tabanlı bir sistem düşünebilirsiniz. Bu çözümler, Keyshot’ta nihayetinde daha yüksek performans sunan çok sayıda yavaş çekirdek içerebilir. Ancak, Dual CPU çözümleri, diğer görevler sırasında performansı etkileyebilecek yavaş saat hızlarından muzdariptir. Modelleme performansı gibi görevler sırasında can sıkıcı bir şekilde eksik olabilir.

Keyshot için Ne Kadar Belleğe İhtiyacım Var?

Keyshot kullanıcıları için genellikle 32GB – 64GB öneririz. 32 GB, kullanıcıların çoğu ve Keyshot projeleri için fazlasıyla yeterli. Aynı anda birden fazla projede veya son derece zorlu sahnelerde çalışan yoğun bir Keyshot kullanıcısıysanız, 64GB öneririz.

32GB – 64GB, bellek darboğazlarıyla karşılaşmamanızı ve sisteminizin maksimum performansı korumasını sağlar. Bellek nispeten pahalı olduğundan ve kullanılmayan bellek hiçbir performans iyileştirmesi sağlamadığından 64 GB’ın ötesine geçmenizi önermiyoruz. CPU’nuza daha fazla para yatırmak sizin için çok daha faydalıdır.

Geri Arama İsteği
Danışmanlık İste

Keyshot 9’dan itibaren, işleme sürelerinizi daha da azaltmak için GPU ışın izleme desteği mevcuttur. Tek gereken, CUDA hesaplama Yeteneği 5.0 veya sonraki bir sürümünü destekleyen bir NVIDIA Maxwell GPU’dur.

NVIDIA devrim niteliğindeki RTX özel ışın izleme çekirdekleri desteği de Keyshot’ın gelecekteki sürümlerine ekleniyor. Bunu akılda tutarak, gelecekte maksimum performans ve maksimum uyumluluk sağlamak için Keyshot İş İstasyonlarınızı ve Sunucularınızı en yeni NVIDIA Quadro RTX veya NVIDIA GeForce RTX grafik kartlarıyla yapılandırmanızı öneririz .

Keyshot için Hangi Sabit Disk Yapılandırması En İyisidir?

Şu anda İş İstasyonu kullanıcıları için üç popüler depolama türü vardır: Sabit Disk Sürücüleri (HDD), Katı Hal Sürücüleri (SSD) ve Geçici Olmayan Bellek Katı Hal Sürücüleri (NVMe SSD). HDD’ler en yavaş olanıdır ancak düşük maliyetle büyük depolama kapasiteleri sunar. Keyshot kullanıcılarının uzun süreli depolama için bu sürücülerden birini yüklemelerini öneririz.

SSD ve NVMe SSD, İşletim Sisteminizi ve uygulamalarınızı maksimum performans için yüklemek için ideal olan yüksek hızlı depolama çözümleridir. Bu sürücülerden birini geleneksel bir HDD ile birlikte yapılandırmanızı öneririz. NVMe teknolojisi standart SSD’den daha hızlıdır ancak maliyeti biraz daha fazladır. Her iki çözüm de Keyshot kullanıcıları için birincil sürücü olarak mükemmeldir ve seçiminiz bütçenize göre yapılmalıdır.

Keyshot için Ağ Oluşturma Sistemleri

Keyshot, oluşturmalarınızı hızlandırmak için ağınızda bulunan birden fazla makineyi birbiriyle bağlantılı olarak kullanma yeteneğine sahiptir. Bunlar genellikle ofisteki diğer iş istasyonlarıdır veya rafa monte sunucu odası ortamında depolanan özel işleme düğümleridir.

Ağ oluşturma düğümlerinizden en iyi şekilde yararlanmak için, yüksek performanslı bir Keyshot Workstation için aynı ilkeler geçerlidir. Bütçeniz dahilinde mevcut olan en yüksek çekirdek sayılarını hedeflemelisiniz. Keyshot lisansınızla çekirdekler ve iş parçacıkları konusunda sınırlıysanız, bu çekirdeklerin ve iş parçacıklarının saat hızını en üst düzeye çıkarmak, performansı artırmanın iyi bir yoludur.

Ağ veya dağıtılmış işleme için daha fazla optimize etmek için bu sistemleri bir gigabit veya daha iyi bir ağa da yerleştirmelisiniz. Hızlı ağ oluşturma, verilerin ağınızda hızlı ve verimli bir şekilde gönderilmesini sağlar ve genel oluşturma sürelerinizi daha da azaltır.

Keyshot İçin En İyi İş İstasyonu

WS-1640A-G4 AMD Ryzen Threadripper İş İstasyonu
5.00/5
WS-1640A-G4 Ön Sol Logo
CPU Üretimi:
AMD Ryzen Threadripper 3. Nesil
Maks. Çekirdekler / Konular:
64 / 128
Grafikler:
4 GPU’ya kadar
Maks. Saat hızı:
4.5 GHz
Hafıza:
256 GB’a kadar DDR4
Avustralya, Brezilya ve Kuzey Amerika ülkelerinin kullandığı saat uygulaması. Fiyat:
£2500 – £7000

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

× Whatsapp Destek Hattı