kodlama-icin-bilgisayar-onerisi

Kodlama için Bilgisayar Önerisi Yorum Yap

Kodlama için Bilgisayar Önerisi:

Herkese merhaba değerli dostlarım. Öncelikle sitemize hoş geldiniz. Bu gün sizler ile başlıktan da anladığınız gibi Kodlama için Bilgisayar Önerisi başlıklı konumuz ile karşınızdayım. Sizlere hangi bilgisayarları kullandığımı ve yazılım için ne gibi artı yönleri olduğunu sizlere anlatacağım. Şimdi sizlerin de vaktini almadan yazımıza geçebiliriz.

İlk olarak benim ilk kullandığım pc bir masa üstü bilgisayardı. Fakat sonradan bir laptop aldım tabi ki. Kodlama konusun da laptop bence daha iyi bir donanım olacaktır. Bu laptop dan sonra aldığım laptop vivobook asusun bir bilgisayarıydı. Hala iş yapabilecek bir bilgisayar bana soracak olursanız çünkü; i5 8. nesil bir işlemcisi ve 12gb ram bulunuyor. Bu yüzden günümüz de bile iş yapacak bir donanımdı. Zaten haliyle eski ekonomimiz daha iyi olduğu için daha güzel donanımlar daha uygun fiyata alınıyordu. Fakat sizler de benim gibi her zaman laptopun ufak ekranı yerine daha profesyonel bir monitör tercih edebilirsiniz. Hatta ve hatta evde pc dışarda laptop kullanabilirsiniz. Benim en son kullandığım masa üstün de Ryzen 5 işlemci m2 ssd ve 16 gb ram bulunuyor. Kasa olarak da hoş tasarımlı bir kasa bulunuyor. Video editi ve rander için de bu masa üstünü topladım ve kullanmaya başladım.

Benim bilgisayarlarım bu şekildeydi sizlere de benim gibi zamanla yükseltme yapmanızı öneririm. Bunların yanı sıra bir diğer sitemiz olan digimasa gelip e ticaret ve dijital pazarlama öğrenebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

× Whatsapp Destek Hattı