lenovo-p1-gen3-mobil-workstation-incelemesi

Lenovo P1 Gen3 Mobil Workstation İncelemesi Yorum Yap

Lenovo P1 Gen3 Mobil Workstation İncelemesi:

Herkese merhabalar arkadaşlar öncelikle sitemize hoş geldiniz. Başlıktan da anladığınız gibi Lenovo P1 Gen3 Mobil Workstation İncelemesi yapacağız sizler ile. Bu bilgisayarın nasıl özellikleri olduğunuz ve ne gibi işlemler yapabileceğini anlatacağım. Şimdi vaktinizi almadan yazımıza geçebiliriz.

Lenovo gibi bir marka gerçekten de iyi cihazlar üretiyor biliyorsunuz. Çok ince hafif tasarımlı bir ws bilgisayar üretilmiş benim tasarım olarak çok hoşuma gitti. Dayanıklılık olarak bütün testleri geçmiş ve başarıya ulaşmış. Bilgisayarımız da 16 gb ram ve 512gb ssd bulunuyor. Gerçekten de güzel özellikleri bulunuyor biliyorsunuz work station kullanan kişiler genel de çok ağır yazılımla kullanacaksınız. Bir diğer özellik ise lenovonun patentini aldığı ve herkesin bildiği 180′ derece açılma olayı olacaktır. Cihaz çok iyi ses sistemi olarak mükemmel değil fakat idare eder diyebiliriz. Kilo olarak da çok hafif bir is istasyonu. Ekran olarak da 500 kadar artabiliyor, bu da sizler için gayet yeterli olacaktır. Laptopumuz da ayrıca dokunmatik bir işletim sistemi bulunuyor.

Bir diğer özellik ise kamera iptal özelliği. Kamera kapatmak dediğim özellik anlık kamerayı iptal etmekten bahsediyorum. Güvenlik açısından da önemli bir şey bu tabi ki. Ekran da bulunan parmak izi ve kızıl ötesi bir kamerası bulunuyor bu da bizler için gerçekten de yeterli diyebilirim. Oyun tarafın da da bizleri üzmeyeceğini söylüyor lenovo. Bu laptopu genel de iş için kullanıyorlar bu yüzden oyun için bir tasarım bulunmuyor fakat, oyun oynarken de sizleri üzmez.

Rander ve edit yapmak isteyen değerli dostlarım da bu laptopu kesinlikle alabilir. Bu gibi işlemler de gayet başarılı olduğunu ben söyleyebilirim. Ses olarak eklemek istediğim bir şey var. Bilgisayarın tiz ses kalitesi çok yüksek fakat bas tarafından bir tık sanki geri kalmış gibi olduğunu düşünüyorum.

Bunların yanı sıra bir diğer sitemiz olan digimasa da sizleri bekliyorum. Digimasa gelip bizler ile beraber e ticaret ve  dijital pazarlama öğrenebilirsiniz. Hatta ve hatta bizler ile yüz yüze iletişime geçmek için sizleri de bekliyorum.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

× Whatsapp Destek Hattı