lenovo-yoga-slim-7-pro-incelemesi

Lenovo Yoga Slim 7 Pro incelemesi Yorum Yap

Lenovo Yoga Slim 7 Pro incelemesi:

Herkese merhaba arkadaşlar. Öncelikle sitemize hoş geldiniz. Bu gün sizler ile başlıktan da anladığınız gibi Lenovo Yoga Slim 7 Pro incelemesi yapacağım sizler ile. Sizlere bu laptopun ne gibi özellikler taşıdığını neler yapabildiğini aktaracağım. Şimdi daha fazla vakit kaybetmeden yazımıza geçelim.

Öncelikle şunu belirteyim bu laptop bazı bölgelere göre donanımları da değişebiliyor. Başka bir bölgede amd olabilirken başka bir bölge de intel işlemci olarak bulabilirsiniz. Bildiğiniz gibi lenovonun patentini aldığı 180 derece açılma özelliği bu laptop da da mevut. Tasarım olarak çok klas bir tasarımı var. Sağlamlık olarak da gayet sağlam bir kasa ve klavye mevcut. Menteşesi çok sessiz çalışıyor açılıp kapanırken. Ekran 14′ fakat ekranı kapatan çok az bir yer var ekran çerçevesi çok az kullanılmış.

Hava akımı bilgisayarın tam alt kısmında hafif eğim vererek dışarıya aktarılıyor. Sonuç olarak tasarımı gayet sağlam olmuş. Klavye konusunda özel bir donanım yok think pad klavyesi ile aynı klavye hatta. Bilgisayarın kendi mousesi gayet güzel ve kayıyor elimiz de hoş bir hissiyat oluşturuyor. Ekran panelin de gayet keskin ve parlak renkler mevcut. Kare hızı olarak ise 90 hz olduğunu belirteyim dostlarım.

Çözünürlük olarak 2700 de kullanılmış. İntel core i7 bir işlemci mevcut pc de. Bu işlemci yaratıcılık için özel üretilmiş bir tasarım diyebilirim sizlere. Ayrıca pc de 16 gb ram 1 tb ssd ve mxg4 bir ekran kartı çalıştırıyor. Adobe photoshop gibi uygulamalar da gayet akıcı bir performans alacaksınız değerli dostlarım. Cihaz da 3 adet kullanım yöntemi var. Günlük kullanım, performans modu gibi modlar bulunuyor. Bu kadar güçlü bir sistem olmasına rağmen çok ses yaptığını söyleyemem. Pil konusuna gelecek olursak gayet başarılı ve kullanışlı bütün gün çok ağır işlemler yapmayacaksanız sizleri idare edecektir. Bu laptopu hard core bir oyun oynamak ve ağır gpu kullanmak için almayınız bu bir ofşs laptopudur ve yaratıcılık amacıyla üretilmiştir.

Bir diğer sitemiz olan digimasa da sizleri bekliyorum. Bir dahaki yazımız da görüşmek üzere.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

× Whatsapp Destek Hattı