is-dizustu-bilgisayarlari-ve-normal-dizustu-bilgisayarlar-arasindaki-fark

Lenovo Yoga Slim Pro 7i inceleme! Yorum Yap

Lenovo Yoga Slim Pro 7i inceleme!

Lenovo Yoga Slim Pro 7i inceleme! Birinci sınıf alüminyumdan üretilen Yoga Slim 7i Pro, Kayrak Grisi ve Açık Gümüş renkleriyle sunuluyor.

Lenovo Yoga Slim Pro 7i inceleme! Tek elle kolay açılabilmesi için yükseltilmiş kamera çentiği, daha konforlu bir yazma deneyimine olanak sağlayan yeni kubbe tasarımına sahip tuş takımlarıyla aydınlatmalı klavyesi ve kolay kullanım için yüzde 25 daha geniş dokunmatik yüzeyi yer alıyor.

Yüzde 91’i görüntü alanından oluşan ve web sayfalarını kaydırırken ya da belgeler üzerinde çalışırken optimize edilmiş görüntüleme için daha yüksek 16:10 en-boy oranına sahip olan 14 inçlik bir ekranda 2,8K netlik bulunuyor. Yüzde 100 SRGB renk tayfı, Dolby Vision ile optimize edilmiş 1,07 milyara kadar renk tonu ve inç başına 246’dan fazla piksel sayesinde ayrıntı, gerçekçilik ve canlılık düzeyi ile geliyor. 90 Hz yenileme oranı, internet üzerinden canlı yayın akışı ya da oyunlar sırasında gecikmeyi azaltıyor. Yoğun ses ve görüntü için Dolby Atmos ile optimize edilmiş güçlü ses de Lenovo Yoga Slim Pro 7i modelinde bizlerle buluşuyor.

  1. Nesil Intel Core işlemcilerinin sınırları aşan performansını Intel Iris Xe grafik donanımı ile entegre eden Intel Evo ile hız konusunda hiçbir sıkıntı yaşamıyorsunuz. Makine öğrenimi teknolojileri ile optimize edilen Yoga Slim 7i Pro, ultra yüksek yanıt hızını ve kullanımı kolay performansı, hızlı aktarımlar ve şarj için Intel Wi-Fi 6’nın yıldırım hızındaki Gigabit bağlantısı ve bir Thunderbolt 4 bağlantı noktası ile birlikte sunuyor.

İş arasında oyun oynamak isteyenler içinse NVIDIA GeForce MX450 harici ekran kartı ile giriş-orta seviye oyunları rahatça oynayabilirsiniz.

Lenovo Yoga Slim Pro 7i inceleme

İşlemci 11. Nesil Intel Core i7-11370H
İşletim Sistemi Windows 10 Pro (Windows 11 yükseltilebilir)
Ekran 14 inç (16:10) 2.8K (2880×1800), %100 sRGB, 400 nit, Dolby Vision, Delta E<2 renk doğruluğu, 243 ppi, yalnızca cam, %91 ekran gövde oranı
Bellek 2×8 GB RAM – 32 GB’ye kadar bellek
Pil Pil ömrü 21.4 saate kadar
Depolama 1 TB M.2 PCIe SSD
Grafik Donanımı – Intel Iris Xe Entegre

– NVIDIA GeForce MX450

Ses Dolby Atmos ile 2 x 2W Harman hoparlörler
Kamera Kızılötesi Kamera
Ağırlık 1,45 kg
Renk Kayrak Grisi, Açık Gümüş
Bağlanırlık 2 x 2 AX WiFi 6, Bluetooth 5.0
Bağlantı Noktaları / Yuvalar 1 adet USB-A 3.2 Gen 1 (sürekli etkin), 2 adet USB-C (USB 4.0 + Thunderbolt 4 + DP + PD), Kulaklık / mikrofon jakı
Klavye Aydınlatmalı klavye, Parmak izi lekesini önleyen yüzey
Diğer özellikler Alexa (belirli bölgelerde mevcuttur), Lenovo Smart Assist, Smart Display, Smart Player, Q-Control, Flip-to-Boot

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

× Whatsapp Destek Hattı