logitech-ergo-k860-ergonomik-klavye-incelemesi

Logitech Ergo K860 Ergonomik Klavye İncelemesi Yorum Yap

Logitech Ergo K860 Ergonomik Klavye İncelemesi

Herkese merhaba arkadaşlar. Öncelikle sitemize hoş geldiniz. Bu gün sizlere başlıktan da anladığınız gibi Logitech Ergo K860 Ergonomik Klavye İncelemesi yapacağız değerli dostlarım. Sizlere bu klavye ile neler yapabilirsiniz ne gibi özellikler olacaktır sizlere aktaracağım. Şimdi sizlerin de daha fazla vaktini almadan yazımıza geçebiliriz değerli dostlarım.

Klavyenin ön yüzüne bakarsak ne kadar ergonomik bir yapısı olduğunu sizlere ilk görüşte aktarıyor. Bu klavyenin hedefi rahat bir kullanım sağlamak ve duruş bozukluklarının önüne geçmek için üretilmiş teknolojik bir klavyedir. Klavyenin ön kısım da bulunan süngeri elimizi rahat tutmak ve kolumuzu acıtmaması için tasarlanmıştır. Bu klavye kablosuz bir klavyedir bu da bizler için güzel bir özellik. Bluetooth ve Mikro Usb ile klavyeyi bağlayabilirsiniz. Eğer ki birden fazla cihaza bağlamak isterseniz cihazlar arasın da geçiş yapabiliyorsunuz. Bu klavye de bana soracak olursanız num pad olmasaymış daha güzel olabilirmiş bence sağ tarafa da ufak bir mause ekleyip çok güzel olabilirmiş. İster istemez biraz sağ eliniz uzakta kalacaktır geniş bir klavye olduğunu söyleyebilirim.

Tuşlar hafif eğimli şekil de üretilmiş bunun sizlere sağladığı avantajı anlatacağım. Bu klavye bir oyun klavyesi değil fakat tuşları oyun oynamaya çok yatkın şekil de üretilmiş. Call of Duty oynadım bu klavye de ve deneyimlerime göre şunları sizlere diyebilirim. Başka bir klavye arzusu oluşmadı rahatça oynadım.  Bu klavye de pil tüketimi de çok aşırı olmayacaktır çünkü çok fazla aydınlatma olmadığı için çok güç tüketimi de olmayacaktır değerli dostlarım. Bu klavyeyi almışken yanına birde logitechin ergonomik bir mausesini alabilirsiniz. Bu klavye de el ağrılarınız falan varsa yazı yazarken bunları halledecektir. Sağlık ve konfor için gerçekten de vaz geçilmez bir klavye olduğunu düşünüyorum. Fiyat olarak da bin lira civarında fiyatı bulunuyor fakat sağlığınızdan daha önemli değil hiç bir şey sürekli yazı yazıyorsanız almanızı tavsiye ederim.

Bizim oluşturduğumuz bir diğer sitemiz olan digimasa da sizleri bekliyorum değerli dostlarım. Görüşmek üzere.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

× Whatsapp Destek Hattı