logitech-g-pro-klavye-incelemesi

Logitech G Pro Klavye İncelemesi Yorum Yap

Logitech G Pro Klavye İncelemesi

Herkese merhaba arkadaşlar. Öncelikle sitemize hoş geldiniz. Bu gün sizlere başlıktan da anladığınız gibi Logitech G Pro Klavye İncelemesi yapacağız arkadaşlar. Sizlere bu oyuncu klavyesinin ne gibi artı veya eksi yönleri olduğunu aktaracağım. Şimdi sizlerin de daha fazla vaktini almadan yazımıza geçebiliriz değerli dostlarım.

Bu klavye özellikle oyuncular için üretilmiş arkadaşlarım. Bu klavye oyun da sizlere daha iyi bir performans vermek için üretilmiş değerli dostlarım. Aynı modelin prosunu inceleyeceğiz bu gün sizlerle. Klavye ingilizce geliyor türkçe gelmiyor değerli dostlarım. Yeni klavyeler de türkçe klavye de üretimi de olacaktır değerli dostlarım. Bu klavye normal bir klavyeye göre daha taşınabilir ve estetik bir görünümü bulunuyor. Bunların yanı sıra tuşlar bir çerçeve içinde gözüküyor bu görünüş olarak güzel bir şey fakat temizlemek için uğraşırken bu çerçeve tozları tutabiliyor. Bunun dışın da gayet basit bir tasarımı bulunuyor üzerinde 2 adet tuş var klavye ayarı yapmak için karmaşık bir sistem değil.

Tuşların atamasını kendiniz ayarlayabilirsiniz arkadaşlar. Işıkların da ayarıyla oynayabilirsiniz. Rgb sevmiyorsanız alttan aydınlatmalı yapıp rgb ışıklarını kapatabilirsiniz. Bu bir oyuncu klavyesi diye her yeri ışık saçan bir şey olmak zorunda değil. Biraz da göz zevkine kaldığını söyleyebilirim dostlarım. Yazarken bizlere verdiği hissiyat da gayet rahat ve yazmak için çok olumlu diyebilirim. Bu klavye zaten al benimle oyun oyna diye bağırmıyor bu klavyeyi alıp ofisiniz de bile kullanabilirsiniz. Hatta yani bütçeniz yeterli ise alın kullanın diyebilirim illa oyun oynama gibi bir zorunluluğumuz yok arkadaşlar.

Normalde oyun klavyeleri yazarken pek iyi hissiyat vermez ama bu klavye tam kararında olmuş değerli dostlarım ben gayet beğendim. Num pad yok klavye de değerli dostlarım bunu da sizlere belirtmiş olayım. Klavyemizin sağ tarafı bulunmuyor küçültmek için yapılmış ve güzel bir çalışma yapılmış değerli dostlarım. Sonuç olarak küçük ve kullanışlı bir klavye almanızı tavsiye ederim.

Bunun yanı sıra bir diğer sitem olan digimasa da sizleri bekliyorum değerli dostlarım.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

× Whatsapp Destek Hattı