logitech-g435-kablosuz-oyuncu-kulakligi-incelemesi

Logitech G435 Kablosuz Oyuncu Kulaklığı İncelemesi Yorum Yap

Logitech G435 Kablosuz Oyuncu Kulaklığı İncelemesi

Herkese merhaba arkadaşlar. Öncelikle sitemize hoş geldiniz değerli dostlarım. Bu gün sizlere başlıktan da anladığınız gibi Logitech G435 Kablosuz Oyuncu Kulaklığı İncelemesi yapacağım değerli dostlarım. Bu kulaklığın sizlere eksi veya artı yönlerini aktaracağım. Şimdi sizlerin de daha fazla vaktini almadan yazımıza geçebiliriz.

Kulaklığımız çok hafif bir kulaklık. Ağırlık olarak 165 gram, kulağınızdayken daha da hafifleşen bir kulaklık. Kulaklığımızın her yeri plastik hiç bir yeri demir değil. Mikrofon olarak gözüken somut bir mikrofon yok. Mikrofon Kulaklığın içerisin de bulunuyor. Kulaklığımız type c ile şarj oluyor. Şarj süresi 18 saat olarak verilmiş bizlere bu gayet iyi bir süre haftada 1 kez bile şarj etseniz sizlere yetebilir. Tabi ki her saat yayın yapan bir yayıncı iseniz olaylar değişebilir.

Kulaklığın kullanırken hiç ses çıkarmaması bizler için güzel bir avantaj. Sağa veya sola esnettiğimiz de ses çıkmıyor ve çıtırdama gibi bir ses falan çıkarmıyor. Eğer bu bir oyuncu kulaklığı ise oyunlarda bunu test etmemiz gerekiyor. Bu kulaklık kablosuz olduğu için gecikmeler olabilir bu da baya kötü bir şey fakat bu kulaklık da hiç gecikme olmuyor. Gayet hızlı ve ses oluştuğu anın da alıyorsunuz hiç bir gecikme olmayacaktır. Dışarıdan ses yalıtımı olarak ise eğer ki yüksek seste kullanıyorsanız bu kulaklığı dışarıdan bir ses duyamazsınız.

Bu kulaklık da her hangi bir ışık veya rgb bulunmuyor değerli dostlarım. Artık günümüz de herkesin aklına oyuncu ibaresi gelince aklına direk ışıl ışıl sistemler geliyor hatta ışıklıysa iyidir gibi de bir olgu var bu olguyu yıkmak için bile alınabilir bu kulaklık çünkü ; her hangi bir ışık yok fakat ışıklı çoğu klavyeden iyi olduğunu söyleyebilirim. Kablosuz ürünler de zaten gereksiz ışık kullanmak pil ömrünü azaltacağı için bence de ışıksız olması gayet ideal olmuş. Sonuç olarak sizlere diyebileceğim rapor bu kulaklığı alabilirsiniz sizlere her hangi bir sorun yaratmayacaktır.

Bir diğer sitem olan e ticaret ve dijital pazarlama için sizleri de digimasa bekliyorum.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

× Whatsapp Destek Hattı