Marka pc mi? Toplama pc mi?

Marka pc mi? Toplama pc mi? Yorum Yap

Marka pc mi? Toplama pc mi?

Herkese merhaba değerli dostlarım bu gün sizler ile başlıktan da anladığınız gibi Marka pc mi? Toplama pc mi? sorusunun yanıtını vereceğiz. Hangi sistemin sizlere daha iyi performans vereceğini hangi sistemin daha az enerji harcayacağını sizler ile tartışacağız. Şimdi daha fazla vaktinizi almadan yazımıza geçebiliriz.

Öncelikle pc toplamayı biliyor musunuz bu bir unsurdur. Pc toplamayı bilmeyen veya toplamayan insanlar genelde hazır marka pcler tercih eder fakat toplama pcnin de yararları vardır. Genelde genç yaştaki kardeşlerimiz oyun oynamak ve lafta ders yapmak için pc topluyor ve aileleri bu duruma karşı çıkıyor. Genel de insanlar marka olunca bozulmaz veya çok daha sağlam olur gibi düşünüyor fakat toplama pc daha sağlam bir sistem olabilir bu sizin tecrübenize ve donanım kalitenize bağlıdır. Sizler genelde değerli dostlarım marka pc alırken hem ucuz hem de işlemcisi çok güçlü fakat siz o marka pcyi alırken kimse size ekran kartının çok kötü olduğunu veya ana kartın çöp olduğunu söylemeyecektir. Kasanın üstüne kocaman i7 yazıyorlar, yalan söylemiyorlar fakat diğer özellikleri gerçekten de çok kötü oluyor. Ebeveynler bu bilgisayar marka diye iyi olacağını düşünüyor fakat sonun da yanılıyor oysa ki parçaları kendi toplayıp birleştirse böyle sorunlarla karşılaşmayacaktır. Şöyle düşünün en azından tercih sizin istediğiniz donanımı ekleyebilir, çıkarabilirsiniz.

Sonuç olarak bence özgür şekil de kısıtlanmadan toplama pc kurmak daha iyi olacaktır. Toplama pcye karşı bu kadar ön yargılı olmadan denemenizi tavsiye ederim. Ayrıca bunların yanı sıra bir diğer sitemiz olan e ticaret ve dijital pazarlama için sizleri de digimasa bekliyoruz. Görüşmek üzere değerli dostlarım. Sağlıcakla kalın…

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

× Whatsapp Destek Hattı