Masaüstü Kalibresinde Oyun Dizüstü Bilgisayar Taşınabilirliği İle Buluşuyor Yorum Yap

Masaüstü Kalibresinde Oyun Dizüstü Bilgisayar Taşınabilirliği İle Buluşuyor

Oyuncular yıllardır bir dizüstü bilgisayarın taşınabilirliğinin yanı sıra en üst düzeyde performans elde etmenin mümkün olup olmadığını merak ediyorlardı. Merak etme artık. Bugün  Intel’in H45 teknolojisiyle desteklenen yeni G P66 Leopard’ı tartışacağız . Bir oyun dizüstü bilgisayarında masaüstü kalibre performansı. 

 

Eski bir deyişi bilirsiniz, “önemli olan içeride olandır.” Bu etkileyici makineler için kesinlikle doğru. En üst seviye modeli arıyorsanız, bunlar 11. nesil Intel Core i9 8 çekirdekli işlemciye kadar gelir. 

Öyleyse, piyasadaki en iyi oyun dizüstü bilgisayarlarından birinin neden pound için pound olduğunu çözelim. Her şey Çekirdek ile başlar ler her handl ing  farklı yazılım konuları.  

Bu oyun dizüstü bilgisayarını farklı kılan nedir?

11 inci  bu laptop nesil Intel® Core ™ i7 işlemci, Hyper-Konu olan ed . Bu  , her bir çekirdekte birden fazla iş parçacığının çalışmasına izin veren bir donanım yeniliğidir . Her çekirdek daha sonra  çalışır  olarak  iki “mantıksal çekirdek” tha t kolu farklı ipliklerin  program verilerinin .   

Tek iş parçacıklı çekirdekler Oysa  belki  diğer görevler tamamlanması için boşta bekleyen oturmak, hiper çekirdekler  “ crunc h ikili ”  de paralel. Bu genellikle klavyenin arkasındaki kişi için genel performansın artması anlamına gelir.  

Yani, örneğin yayın yaparken veya arkadaşlarınızla sohbet ederken oyun oynamayı seven bir oyuncuysanız veya sizi zor kısımlardan kurtaracak faydalı oyun ipuçlarına bakarken, özünde sistem olan bir sisteme bakıyorsunuz demektir. çoklu görevle başa çıkmak için tasarlanmıştır. 

Koşu birden fazla uygulama s  oyun için açıkçası avantajlıdır rs ancak olasılıklar aynı anda neleri başarabileceğini olarak sınırsızdır. Şimdiye kadar bu seviyedeki performans masaüstü sistemlerle sınırlıydı. Artık yanınızda götürebilirsiniz  . Her yerde üst düzey bir oyun deneyiminin  tadını çıkarın  ! 

İçeri başka ne geliyor? 

GPU  ile bir GeForce RTX 3080 dizüstü bilgisayar  grafik kartına kadar gidebilirsiniz  . Doğru, bu, özel bir masaüstü yapısında bulabileceğiniz birinci sınıf bağımsız grafik kartlarıyla karşılaştırılabilir bir performansa sahip bir dizüstü bilgisayar  .

Oyun paketi, bunlar da modelleri com tamamlamak için E ile  FHD  24 0 Hz  displa ys. AI Enhanced DLSS 2.0 ile gerçek zamanlı ışın izleme yapabilen bir dizüstü bilgisayar arıyorsanız, başka yere bakmayın. Onu buldun.

GPU, Cyberpunk gibi bir oyunda Ultra Settings’de tam Ray Tracing ile harika bir ağır iş yapıyor. 2021’deki oyun deneyiminiz için bu tür bir kaliteyi elde etmek bir zorunluluktur ve bu düzeyde bir kaliteyi bir dizüstü bilgisayarda bulmak harika.

Bir yüksek kare hızları ile oynamak ny oyunlar için mükemmel olacak  FHD  24 0Hz  dis GPU bastırıyor tüm pikseller ayak uydurabilecek oyun.

Bu özelliklerin tümü MSI Center aracılığıyla ayarlanabilir. Bu arayüz, kullanıcıların bu ayarları yapmasına, uygulama listelerini kişiselleştirmesine, gürültü giderme ve optimize edilmiş sese ve yapay zeka öğrenimine dayalı uygulamalar için otomatik olarak öncelik belirlemesine olanak tanır. Cyberpunk’ı aşırı performansla çalıştırdık ve harika görünüyordu.

Peki ya bağlantı ve soğutma?

Ve  WiFi  6 bağlantısı ile Leopard’ın ağ performansı… sivilceli olmayacak  . 

Sağlanan sabit hızlar, şimdiye kadar kötü bir bağlantıya yakalanan ve yükseltme yapmak isteyen oyuncular için mükemmeldir.  

Sıcak bir saniye için sıcaklık bakımı hakkında konuşalım. Bu havalı kediler Cooler Boost 5 sistemiyle birlikte geldiğinden, dizüstü bilgisayarınızın ne kadar havalı olduğu konusunda bir daha asla endişelenmenize gerek kalmayacak.

Yüksek performanslı GPU ve CPU’yu yönetilebilir sıcaklıklarda mükemmel bir şekilde serin tutmak için iki fan ve altı ısı borusuyla birlikte gelir  .

Ve havalı konuşurken, en havalı yönlerden bahsedelim: R G B. Bu çelik serisi klavye, istediğiniz tüm RGB efektlerini parmaklarınızın ucuna getiriyor. 

Bu ışıkları tanımlamak için kullanacağımız bir  kelime olsaydı, bu olurdu: Mistik Işıklı Panoramik Aurora Aydınlatma. 

Genel olarak, bu makine stil ve performans arasındaki mükemmel karışımı bulur. Dış kısımda eğik açılar, dayanıklı ejderha zırhı oymaları ve soğuk tonlu alüminyum kaplama bulunur. 

Hepimiz hayattaki en iyi şeylerin üçlü olduğunu biliyoruz. İşte bu yüzden bu dizüstü bilgisayarda üç tarafta bağlantı noktaları alıyorsunuz; bu, alanlarının dağınık olduğunu hisseden herkes için kablo yönetimi için harika!   

Standart ses birleşik bağlantı noktasına, üç adet A tipi USB 3.2 bağlantı noktasına, bir adet C tipi USB bağlantı noktasına, 1 adet RJ45 bağlantı noktasına ve bir 4k HDMI bağlantı noktasına sahipsiniz  .  

Bu ürün, sizi nereye götürürlerse götürsünler tüm oyun ihtiyaçlarınız için mükemmel bir donanıma sahiptir.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

× Whatsapp Destek Hattı