meizu-note-8-inceleme

Meizu Note 8 inceleme: Yorum Yap

Meizu Note 8 inceleme:

BİM’DE 1.149 TL’YE SATILAN TELEFONU ALDIK!

Herkese merhaba arkadaşlar bugün sizlere çok ucuz olan bir telefonu inceleyeceğim. Başlıktan da anladığınız gibi Meizu Note 8 inceleme yapacağız arkadaşlar. Bu telefonun fiyatına göre ne gibi özellikleri olduğunu ve ne gibi şeyler yapabileceğini sizlere aktaracağım.

Kutudan garanti belgesi, şarj aleti ve telefon çıkıyor. Adaptör olarak şık ve güzel tasarımlı bir şarj aleti bulunuyor. Kutudan kulaklık çıkmıyor arkadaşlar fakat gayet ucuz olduğu için kulaklık da çıkmasın sorun değil bence. Ekran olarak full hd plus bir ekran bulunuyor. Parmak izi ve yüz tanıma gibi özellikleri bulunuyor. Bunların yanında çift hat özelliği de bulunuyor. Pil depolaması olarak da 3800mAh bir pil bulunuyor. Telefon da bulunan başka bir özellik ise telefonunuz kaybolduğu zaman flyme ile bulabilirsiniz. Ara yüz olarak da gayet şık ve güzel bir ara yüz bulunuyor.

Kamera olarak baktığımız da gayet net çekimler yapabiliyor. Fiyatına göre cidden de güzel bir çekim olduğunu düşünüyorum. Arkadaşlar sonuç olarak bu telefon 1100 lira ve özellikleri de bu fiyata göre güzel diyebilirim. Bu telefon bir oyun telefonu olarak söylenemez. Herkesin bildiği pubgm de 30 fps oynatıyor. Çok iyi bir oyun telefonu olduğu söylenemez fakat fiyatında göre güzel diyebilirim.

Bunların yanı sıra bir diğer sitemiz olan digimasa da sizleri bekliyorum. Bir diğer yazımız da görüşmek üzere değerli dostlarım.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

× Whatsapp Destek Hattı