mimarlikta-hangi-bilgisayari-almaliyiz

Mimarlıkta Hangi Bilgisayarı Almalıyız ? Yorum Yap

Mimarlıkta Hangi Bilgisayarı Almalıyız ?

Herkese merhaba değerli dostlarım bugün sizlerle başlıktan da anladığınız gibi hangi Mimarlıkta Hangi Bilgisayarı Almalıyız ? başlıklı konumuz ile karşınızdayız. Sizlere hangi bilgisayarı almalısınız? hangi bilgisayar daha iyi performans verir bunları anlatacağım. Şimdi daha da fazla zaman kaybetmeden yazımıza geçebiliriz.

Mimarlar en çok 3d ve autocad programlar gerekiyor. Özellikle autocad kullanıyor mimarlar bende sizlere minimum sistem gereksinimlerini aktaracağım. Bu minimum gereksinimleri 32 gb ram, 1tb ssd, 17 işlemci, Rtx bir işlemci gibi gerçekten de iyi özellikler istiyor. Zaten bu özellikler olsa bile nadir donmalar görülebiliyor çünkü gerçekten ağır bir program. Biz de bu ağır özellikleri kaldırabilecek iyi bir özellikli pc istiyoruz. Eğer işletim sistemi olarak arada kalıyorsanız şöyle bir şey var autocad biliyorum tecrübem var mac alabilirsiniz fakat yeni öğreniyorsanız deneyiminiz yoksa windows almalısınız. Zaten dört kişiden üçü windows biri ios tercih ediyor.

Peki işletim sistemimiz windows olsun. Hangi bilgisayarı alacağım diye düşünüyorsunuz. Bizde şimdi sizlere bunların cevabını vereceğiz. Şuan günümüzde marka çok önemli tabi ki fakat özellik olarak bakmanız ve pc donanımlarından anlayan biri iseniz sizin işinize gelecektir. Monster ve msi gibi markalar arasından seçim yapmak isterseniz bakmanız gereken şey marka adı değil de pcnin size sunduğu özellikleri incelemek olsun. Günümüz de gerçekten de kaliteli bilgisayarlar bulunuyor fakat hepsi çok pahalı olduğu için hem fiyat olarak hem vereceği performans olarak bir seçim yapmak daha mantıklı olacaktır.

Monster bildiğimiz gibi daha garantili bir firma bunun yanında da msi da çok kaliteli içerikler üretiyor fakat monster artık gerçekten global bir marka olduğu için sizlere monster bir pc öneriyorum. Alacağınız bilgisayar hem fiyatına göre son performans verecek hem de donmadan size istediğiniz işlemleri yaptıracaktır. Yani genel bir karar verecek olursak sizlere monster almanızı öneriyorum. Bunların yanı sıra bir diğer sitemiz olan e ticaret ve dijital pazarlama için diğer sitemiz digimasa sizleri de bekliyoruz. Herkese iyi günler değerli dostlarım. Görüşmek üzere…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

× Whatsapp Destek Hattı