mining-yapilmis-ekran-karti-alinir-mi

Mining yapılmış ekran kartı alınır mı? Yorum Yap

Mining yapılmış ekran kartı alınır mı?

Herkese merhabalar arkadaşlar. Her şeyden önce sitemize hoş geldiniz dostlarım bu gün sizler ile başlıktan da anladığınız gibi Mining yapılmış ekran kartı alınır mı? başlıklı konumuz ile karşınızdayım. Mining görmüş veya yapılmış bir ekran kartı nasıl performans verir? Ne gibi özellikleri bozulur veya bozulur mu bunları tartışacağız ve sizlere bir sonuç çıkartacağım. Şimdi sizlerin de daha fazla vaktini almadan yazımıza geçelim.

Mining yapılmış kart alınmaz diye bir şey yok fakat dediğimiz unsurlara göre almanız lazım. Sizlerin de bildiği gibi mining yapılmış bir ekran kartı gece gündüz çok ağır yüklerde tam performans çalışıyor ve bir camlı mekanizma gibi yorulabiliyor. Bu yüzden sizlere belirttiğimiz unsurları göz önünde bulundurmalısınız. Kullandığımız kartlar ister amd ister intel olsun bu kartlar oyun için yapılmıştır full yükte çalışmak için değildir bu yüzden mining yapılmış kart biraz yıpranabilir.

Fakat daha önce bozulur diyemem çünkü sıfır ekran kartı bile bozulabiliyor. Çok çalıştı diye düşük fps verecek diye bir durum değil çünkü gerçekten daha uygun fiyata gelebilir o yüzden alabilirsiniz. Mining yapılmış kartı ayırt bile edemezsiniz aslında her hangi bir kişi size mining yapmadım dese yaptın diyemezsiniz. Yani açıkcası tamamen satıcının vicdanına kalmış bir şey bu. Eğer sen olsan ne yapardın diyecek olursanız ben olsam 0 bir ekran kartı almayı tercih ederdim fakat almayın da diyemem sonuçta bin liralık malı yüz liraya almak gibi bir şey bu dediğim çıkarımlara göre siz karar verebilirsiniz.

Bir diğer sitemiz olan e-ticaret ve dijital pazarlama için hazırladığımız digimasa da sizleri davet ediyorum değerli dostlarım yeni yazılar da görüşmek üzere…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

× Whatsapp Destek Hattı