miui-13-yeni-ara-yuz-incelemesi

MIUI 13 Yeni ara yüz incelemesi Yorum Yap

MIUI 13 Yeni ara yüz incelemesi:

Herkese merhaba arkadaşlar. Öncelikle hepiniz hoş geldiniz. Bu gün sizlere başlıktan da anladığınız gibi MIUI 13 Yeni ara yüz incelemesi yapacağız değerli dostlarım. Özet olarak bu ara birime neler eklendi ne gibi sorunlar çıkacak bu arabirim de sizlere bunları teker teker aktaracağım. Şimdi sizlerin de daha fazla vaktini almadan yazımıza geçebiliriz.

Bize söylenen bilgi 13 çok daha hızlı şekil de işeyecek ve 12ye göre bizlere daha iyi performans verecektir bunlar bize aktarılan bilgiler. Kontrol paneli olarak pek de bir değişiklik olmuyor bence zaten biliyorsunuz ki mi telefonlar da kontrol panelini özelleştirebiliyorsunuz. Tema ve duvar kağıtlarında değişiklik ve güncellemeler de yapılmış arkadaşlar. Yazı tipi olarak da değişmiş arkadaşlar yazı tipi başka daha güzel olmuş bence bunu da ayarlardan istediğiniz gibi değişebiliyorsunuz. Aslında eski modele de çok benzediği için fark etmeyebilirsiniz.

Devam edecek olursak bana sorarsanız pek bir fark yok fakat telefonumuz hızlanıyorsa gerçekten bu güzel bir şey yani bizler için her türlü iyi bir güncelleme olmuş oluyor. Galeri de hiç bir şey değişmiyor arkadaşlarım aynı 12. Dosyalarım da biraz farklılık yapılmış bunları sizlere yazı ile aktaramam görsel göstermem gerekiyor ama sonuç olarak değişime gidilmiş bu da benim hoşuma gitti diyebilirim. Telefonla arama yapmak için acil durumlar da bir kısa yol eklenmiş siz de bunu kullanabilirsiniz gayet güzel bir özellik buda. Özellik olarak bakarsak mıuı 13 de çok daha fazla özellik var aslında 12ye göre bu yüzden 13 kullananlar için. Game turbo da değişmiş arkadaşlar.

Sonuç olarak iyi bir güncelleme olmuş her türlü bizim işimize gelecektir değerli dostlarım. Sizleri bir diğer siteme de beklerim Digimas yazısına tıklayıp gelebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

× Whatsapp Destek Hattı