mobil-dunya-kongresi-nedir

Mobil Dünya Kongresi nedir? Yorum Yap

Mobil Dünya Kongresi nedir?

Mobil Dünya Kongresi nedir? MWC, 27 Şubat – 2 Mart 2017 tarihleri ​​arasında Barselona’da gerçekleştirilecek çok büyük bir etkinlik olan Mobile World Congress’in kısaltmasıdır. Mobile World Congress, GSMA tarafından düzenlenen, mobil endüstri için dünyanın en büyük buluşmasıdır. GSMA, mobil endüstrisinin ve özellikle mobil operatörlerin ortak çıkarlarına hitap eden projeler ve girişimler üzerinde çalışan dünya çapında bir kuruluştur.

MWC, teknoloji meraklılarının yaşamları boyunca deneyimleyebilecekleri en iyi mobil teknoloji etkinliklerinden biridir. İşte neden.

Dünyanın her yerinde birçok teknoloji toplantısı var. Ancak MCW, özellikle mobil teknoloji ile ilgili en büyük etkinliktir. MWC her yıl tüm mobil dünyayı tek bir yerde toplar; cep telefonlarından drone’lara. MWC’nin dünyaca ünlü bir etkinlik olmasının nedenlerinden biri de budur.

İkinci olarak, en yeni mobil teknolojileri ilk deneyen siz olma şansınız var. Tüm büyük markalar, yepyeni cihazlarını sunmak ve sergilemek için MWC’de olacak. MWC katılımcıları, tüm bu yeni ürünleri herkesten önce görebilecek ve deneyebilecek. Ayrıca mobil teknoloji dünyasındaki son trendleri de gözlemleyebileceksiniz. MWC’de gördüğünüz her şey gelecek yılın en sıcak konusu olacak.

Bilmiyor olabilirsiniz ama GSMA, 2014 yılında etkinliklerini çevre dostu hale getirmeye başladıklarını duyurdu. Her etkinliğin karbon ayak izini hesaplıyorlar ve aynı parayı yenilenebilir enerji kaynaklarına yatırıyorlar. Bu eko-yatırım onları karbon nötr yapar. Artık çevresel çabalarını doğrulamak için bir PAS 2006 sertifikasına bile sahipler.

En iyi ve en yeni mobil ürünleri deneyimlemek istiyorsanız, bulunmanız gereken yer MWC’dir. Söylemeliyiz ki, MWC 2017’ye katılmalısınız.

Digimas.net

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

× Whatsapp Destek Hattı