monitor-alirken-nelere-dikkat-etmeliyiz-?

Monitör alırken nelere dikkat etmeliyiz? BenQ EX2780Q 10BİT Monitör İncelemesi Yorum Yap

Monitör alırken nelere dikkat etmeliyiz?

Herkese merhaba arkadaşlar sitemize hoş geldiniz. Monitör alırken nelere dikkat etmeliyiz? başlıklı konumuz ile karşınızdayım. Sizlere monitör alırken nasıl tercihler yapmalısınız bunlar hakkın da yardımcı olacağım ve bazı bilgileri sizlere aktaracağım. Şimdi sizlerin de vaktini fazla almadan yazımıza geçebiliriz.

Monitör alırken ana unsurlar panel, ms, hz gibi bildiğimiz kavramları inceleyeceğiz. Ips mi tn mi hangi paneli tercih etmeliyiz? Ips değince kalite Tn değince aklınıza hız gelmeli siz hangi unsuru önemsiyorsanız ona göre bir tercih yapmanız gerekiyor. Eğer bir monitör aldığınızda bu bir oyuncu monitörü ve güncel bir ürün ise içinden kumandası, kurulum cdsi, Display port kablosu, Dik duruş standı falan gibi bir çok yan ürün çıkacaktır. Monitör gayet ince yapılı olmalı ve estetik bir görüş sağlamalı. Ses sitemi olarak da yeterli bir ses sistemi bulunuyor. 27′ bir ekran ve 4k bir çözünürlük bulunuyor sizler de monitör alırken bunlara dikkat etmelisiniz. Monitörün kumanda ile uzaktan konrtolü de gayet rahat ve akıcı. Kumanda ile arka planı ve bir çok monitör ayarını değişebiliyorsunuz. Bu da tabi ki bir ayrıcalık olduğu için hoşunuza gidecektir. Bu monitör Bf ve doom gibi farklı oyunlarda gerçekten de akıcı bir performans veriyor. Tabi ki sisteminizin de iyi olması gerekiyor. Bu monitörü alırken eğer bütçeniz yetiyorsa tercih edebilirsiniz.

Bunların yanı sıra bir diğer sitemiz olan e ticaret ve dijital pazarlama için kurduğumuz siteyi (DİGİMAS) ziyaret edip bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

× Whatsapp Destek Hattı