msi-creator-serisi-profesyonel-bilgisayar-p100x-inceleme

MSI Creator Serisi Profesyonel Bilgisayar P100X İnceleme Yorum Yap

MSI Creator Serisi Profesyonel Bilgisayar P100X İnceleme:

Herkese merhaba değerli dostlarım. Öncelik olarak sitemize hoş geldiniz. Bu gün sizler ile başlıktan da anladığınız gibi MSI Creator Serisi Profesyonel Bilgisayar P100X inceleme yapacağız. Sizlere bu canavarın ne gibi özellikleri olduğunu anlatacağım. Şimdi daha fazla vakit kaybetmeden yazımıza geçebiliriz.

Bu bilgisayar bir iş bilgisayarı olmakla beraber gayet de iyi bir cihaz. Msi gerçekten de iyi bir cihaz tasarlamış hem tasarım hem renk hem de donanım olarak gayet iyi bir çalışma. İlk olarak şıklığı çok güzel. Minimal ve sade tasarımı ürünü çok güzel gösteriyor. Kasa gerçekten çok ufak bu yüzden gayet iyi duruyor. Ufak olmasının bir avantajı az yer kaplaması ve daha fazla çalışma alanı yaratılmış. Kasanın ön kısmın da aşırı sade bir msi logosu bulunuyor bu da gayet şık durmuş.

Giriş portları arasın da bir sürü usb ve portlar bulunuyor bunları teker teker anlatmayacağım. İşimize yarayacak girişler mevcut donanım özelliklerinden bakabilirsiniz. Kasa ufak fakat içerdeki dünyası büyük. İçerik olarak i7 işlemcisi bulunuyor. Ram tarafında ise 16×2 den 32gb rami bulunuyor. Ekran kartı olarak da rtx 2070 bulunuyor. Bu saydığım özellikler hem oyun hem de iş için sizler için yeterlidir. Zaten eğer sizler bu özellikleri beğenmezseniz yükseltme yapabilirsiniz. Depolama olarak da 2tb hdd ve 1tb ssd bulunuyor. Bu donanımların da özelliklerini yükseltebilirsiniz.

Aklınıza bu fiyata daha iyi bir oturum oluşturabilirim diye düşünebilirsiniz fakat, bu fiyata sessiz ve bu kadar şık bir pc bulmak bence imkansız. Msi panel olarak da 120 hz ve 1 ms olarak geliyor. Bu özellik sizlere oyun konusun da da gayet iyi performans verecektir. Panel de renkler gayet canlı ve gerçekçi bence çok başarılı bir ekran olmuş sizlere tek diyeceğim şey alın ve kullanın pişman olmayacaksınız. Bir ufak özellik olarak da belirtmek istediğim şey ise monitör de micro ssd için yuva bulunuyor. Bunların yanın da bir diğer sitemiz olan dijital pazarlama için digimasa gelebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

× Whatsapp Destek Hattı