msi-gaming-z-trio-amd-radeon-rx-6900xt-incelemesi

MSI Gaming Z Trio AMD Radeon RX 6900XT İncelemesi Yorum Yap

MSI Gaming Z Trio AMD Radeon RX 6900XT İncelemesi

Herkese merhaba arkadaşlar. Öncelikle sitemize hoş geldiniz. Bu gün sizlere başlıktan da anladığınız gibi MSI Gaming Z Trio AMD Radeon RX 6900XT incelemesi ile karşınızdayım. Bu ekran kartının sizlere ne gibi performans vereceğini ve ne gibi işlevler yapabilirsiniz bunları size aktaracağım değerli dostlarım. Şimdi sizlerin de daha fazla vaktini almadan yazımıza geçebiliriz.

6900XT ekran kartımız gerçekten de fiyatını hak eden şekil de bir performans veren ekran kartları arasın da diyebilirim. Bellek hızı olarak gayet yüksek bir bellek hızına sahip. Bu ekran kartının aynı fiyatın da intel bir ekran kartı ile kıyaslarsanız sizlere kendi fiyatındaki intel bir ekran kartından daha iyi performans verecektir. Güç tüketimi olarak 750w bir güç kullanacaktır. Tabi sizler 850 w kullanmak isterseniz bunu da yapabilirsiniz sizlere kalmış.

Ekran kartının soğutma sistemi olarak 3 adet fanı bulunuyor. Bu fanlar sayesin de sizlere çok daha iyi bir performans verecektir. Soğutma konusun da oyun oynama açısından pek dayanıklı değil her ekran kartın da olduğu gibi bu amd ekran kartı da ısınabiliyor ve fanları biraz daha fazla kullanıyor. Bu ekran kartını orta düzey bir sistem de deneyecek olursak günümüz oyunların da güzel fps değerleri alabiliyoruz fakat ağır sistem gereksinimleri gerekiyorsa her zaman ultra yüksek fpsler alamayabilirsiniz.

Örneğin forza horizon, code war, pubg, f1 gibi yüksek sistem gereksinimleri olan oyunlar da daha düşük fps verebiliyor bazen. Bir diğer sizlere bahsetmek istediğim bir şey ise yeni oluşturmuş olduğumuz e ticaret ve dijital pazarlama eğitimi için sizleri siteme davet ediyorum. Oraya gelip ücretsiz bizlerden eğitim alabilirsiniz dostlarım.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

× Whatsapp Destek Hattı