MSI Leopard GP 66 İncelemesi

MSI Leopard GP 66 İncelemesi Yorum Yap

MSI Leopard GP 66 İncelemesi:

Herkese merhaba arkadaşlar. Öncelikle sitemize hoş geldiniz. Bu gün sizler ile başlıktan da anladığınız gibi MSI Leopard GP 66 İncelemesi yapacağız değerli dostlarım. Sizlere bu laptopun ne gibi performanslar verebileceğinizi ve bu laptop da neler yapabilirsiniz sizlere aktaracağım değerli dostlarım. Şimdi sizlerin de daha fazla vaktini almadan yazımıza geçebiliriz.

Ürünümüz de ilk olarak rtx30 bir donanım bulunuyor. Bu bilgisayar oyuncu bilgisayarı olduğu için rtx 30 bulunuyor ve bizlere bu donanım gayet iyi iş ve oyun performansı verecektir. Bu ekran kartı özellikle de oyun performansı için bizler için gayet ideal olduğunu söyleyebilirim. Ekranımız 144 hz o yüzden 144 fps arayacağız oyunlarda. Ram olarak da 16 gb ram bulunuyor ve 1 tb ssd bulunuyor. Klavye olarak da ışıklı rgb bir klavyesi bulunuyor. Renkleri değiştirebilirsiniz ve oynayabilirsiniz gayet ideal.

Ekran da ki renk tonu gayet doymuş ve canlı renkler olduğu için sizlere oyun oynarken güzel bir renk performansı veriyor. Arka tarafta giriş için type c, giriş portları vb bulunuyor. Bunların haricin de kendi mausesi de gayet akıcı şekil de kullanılabiliyor. 2.8 kilo ağırlık olarak çok hafif bir laptop değil çünkü bu bir oyun laptopu. İki adet fan girişi bulunuyor bunları kapatmayınız yeter. 6 gb ddr6 bir sistem var laptop da. Ssd olarak da çok hızlı bir ssdisi bulunuyor, sizlerin işini görecektir her türlü.

Kamera olarak da arka plan yok eden ve arka planı farklı bir görüntüye çeviren bir kamerası var. Yayın açarken ve video çekerken green scren kullanmanıza gerek kalmayacak yapay zeka sizi otomatik algılıyor ve sizlere çok güzel bir özellik sağlıyor. Günümüz oyunların da bütün oyunları düşük grafikler de yüksek fps değerli veriyor. Günümüzün ağır oyunların da yüksek kalite de orta değerlerde fps alıyorsunuz. Ultra grafikler de oyun aşırı ağır değil se yine sabit 60 fps veriyor bizlere.

Bunların yanı sıra bir diğer sitemiz olan digimasa da sizleri bekliyorum değerli dostlarım. Bir sonra ki yazımız da görüşmek üzere.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

× Whatsapp Destek Hattı