muhendisler-m1-islemcili-macbook-air-almali-mi

Mühendisler için M1 İşlemcili Macbook Air Almalı Mı ? Yorum Yap

Mühendisler için M1 İşlemcili Macbook Air Almalı Mı ?:

Herkese merhaba arkadaşlar bu gün sizler ile başlıktan da anlayabileceğiniz gibi Mühendisler için M1 İşlemcili Macbook Air Almalı Mı ? konumuz ile karşındayım. Mühendislere alması gereken bilgisayarları ve nasıl tercihler yapmalı bunları anlatacağım arkadaşlar. Bilgisayar alırken ne gibi özellikleri içerisin de barındırmalı bunlardan bahsedeceğim arkadaşlar. Şimdi sizlerin de daha fazla vaktini almadan yazımıza geçebiliriz.

M1 işlemcili mac book almak istiyorsunuz ve kafanız da soru işaretleri bulunuyor olabilir. Mac bookun diğer laptoplara göre artıları olduğu gibi eksileri de bulunuyor. Macbookların güzel kullanıldığı takdir de şarjları güzel gidiyor ve sizleri prize bağlı olmadan işlerinizi yapmanız için avantaj sağlıyor. Ağırlık olarak da hafif ve şık duruyor mac book bu yüzden bazı yönleri çok güzel. M1 işlemcili bir pc matlab gibi bir programı bile hızlıca açıp akıcı bir performans sağlıyor. Bunların yanı sıra asıl programımız olan Autocad gibi çok ağır uygulamalar da bile gerçekten de akıcı bir performans veriyor bizlere. Aldığınız zaman çok çabuk çiziliyor arkadaşlar bu yüzden koruyucu kılıf alabilirsiniz. Bu uygulamalar da bile ıos işletim sistemi olduğu için gerçekten çok hızlı bir sistem kurulu ve fan olmamasına rağmen bilgisayar soğuk çalışıyor ısınmıyor. Mac book her halükarda tercih edebilirsiniz arkadaşlar hiç bir kötü yanı yok ve bunların yanı sıra tek beğenmediğim özelliği oyunlar da kurulumu biraz zor oluyor başka bir dez avantajı bulunmuyor bu yüzden bence almanız gerekiyor.

Bilgisayar alırken ssd, ram, ekran kartı, işlemci, tasarım, ekran, ekran boyutu, bellek boyutu gibi unsurları da size uyuyorsa ve fiyatında da anlaştıysanız almamanız için bir unsur kalmıyor arkadaşlar kesinlikle tercih edebilirsiniz. Mac book alacaksanız hafif ve şık tasarımlı olmasının yanın da ekranı biraz ufak kalıyor eğer bu sizlere sorun olursa prosunu falan alıp daha büyük bir ekran tercih edebilirsiniz. Bunların yanı sıra arkadaşlar bir diğer sitemiz olan e ticaret ve dijital pazarlama için digimasa da sizleri bekliyoruz. Şimdilik görüşmek üzere…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

× Whatsapp Destek Hattı