Nokia PureBook Pro Tanıtıldı: Marka Dizüstü Bilgisayar Formunda Geri Döndü Yorum Yap

Nokia PureBook Pro Tanıtıldı: Marka Dizüstü Bilgisayar Formunda Geri Döndü

Nokia PureBook Pro Tanıtıldı: Marka Dizüstü Bilgisayar Formunda Geri Döndü şık bir tasarıma ve düşük bütçeli üstün performansa sahip büyük ekranlı bir dizüstü bilgisayar.

Nokia PureBook Pro Tanıtıldı: Marka Dizüstü Bilgisayar Formunda Geri Döndü Çoğu insan Nokia adını duyduğunda, akıllarına tasarım detaylarına dikkat edilerek o zamanın telefonları arasında öne çıkan şık ama yıkılmaz telefonlarda sonsuz Snake oynamaya gider.

Şimdi, Fransız start-up OFF Global, markanın lisansını aldı ve aynı Nokia ruhuna ve takma adına sahip iki dizüstü bilgisayarı piyasaya sürüyor. 15,6 inç ve 17,3 inç PureBook Pro, markanın dizüstü bilgisayar serisine yapılan ilk eklemeler olacak.

15 inç veya 17 inç dizüstü bilgisayarları düşündüğünüzde, iki net kategori vardır: donuk ekranlı ve ebeveynlerinizin genellikle satın aldığı kötü bileşenlere sahip, kirden ucuz bir dizüstü bilgisayar veya harika görünen ancak bir kol ve bir kola mal olan birinci sınıf bir makine. bacak.

Üstte, dört renkte gelen ve sağlam, üst sınıf bir ifade veren bir alüminyum kapak var. Paketin tamamı 15 inç model için 0,7 inç ve 3,7 pound ve 17 inç model için 0,8 inç ve 5,5 pound inceliğinde geliyor.

Kaputun altında 12. Nesil Intel Core i3-1220P, 8 GB DDR4 RAM ve 512 GB M.2 SSD bulacaksınız. Bu, 1080p IPS panelinde bazı gündelik oyunlar ve aşırı izleme ile birlikte günlük üretkenlik için fazlasıyla iyi olacak.

Ayrıca, yeterli miktarda G/Ç (iki USB-C şarj ve senkronizasyon bağlantı noktası, bir USB 3.2 bağlantı noktası, microSD kart okuyucu ve 3,5 mm ses jakı) ve 10 saate kadar dayanabilen bir pil, sıkı çalışmaya daha da yardımcı olur. .

Ve bunun fiyatı, alt başlıkta belirtildiği gibi, gök yüksek değil: 15 inç için 699 € ve 17 inç PureBook Pro için 799 €. Fiyatlandırma veya ABD ve İngiltere şu anda mevcut değil, ancak güncellemeler için bizi takip etmeye devam edin.

 

Dizüstü bilgisayarların Fransa, Belçika, Finlandiya, Danimarka, İsveç, Lüksemburg, Hollanda, Avusturya, Almanya, İrlanda, İtalya, Polonya, Portekiz, İspanya, Norveç, İzlanda dahil olmak üzere şirketin “Aşama 1 ülkeleri” olarak adlandırdığı ülkelerde yakında piyasaya sürülmesi bekleniyor. , Birleşik Krallık, İsviçre, Fas, Tunus, Kanada ve Tayland.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

× Whatsapp Destek Hattı