nvidia-quadro-k5200-ekran-kartı-incelemesi

NVIDIA Quadro K5200 Ekran Kartı İncelemesi Yorum Yap

NVIDIA Quadro K5200 Ekran Kartı İncelemesi:

Herkese merhabalar arkadaşlar bu gün sizlerle NVIDIA Quadro K5200 Ekran Kartı İncelemesi yapacağız. Bu ekran kartı ile neler yapabilirsiniz ne gibi özellikleri var bunları söyleyeceğim. Şimdi sizlerin de daha fazla vaktini almadan yazımıza geçebiliriz.

Gtx ve geforce gibi bildiğiniz kartlar oyun için kullanılıyorsa, bu ekran kartları da grafik tasarımı ve genellikle iş yapmak, üretim yapmak için kullanılıyor. Bu özel donanımlar gerçekten de çok pahalı. Peki ne işe yarıyor? Bu kartlarla yaptığınız işleri bir rtx 2050 ile de yaparsınız fakat olay profesyonel olmak olduğu için quadro kartlar öne çıkıyor. Bu kartlar genel de üretim yapmak mühendislerin sistematik ve matematiksel işlemler yapmasın da çok yardımcı oluyor bu yüzden bir oyun kartı ile değil de böyle özel kartlar kullanılıyor. Ddr5 ve 8 gb bir bellek bulunuyor ve 6000 ghz bir hıza sahip. Lafın bir başka deyişiyle bu kart uçuyor diyebiliriz. Yüz ölçümü olarak çok geniş ve güçlü bir kart kendisi. Bu ekran kartını birden fazla monitörle de kullanabilirsiniz görüntü çıkışı birden fazla olduğu için sizlere birden çok ekran da kullanılma avantajı veriyor.

Bu kart ile oyun oynamak için almayınız dediğimiz için insanlar oyun oynatmaz gibi söylentiler de bulunuyor. Bu işlemci gayet de oyun oynatır fakat siz bu kart ile oyun oynayacaksanız bir hata yapmış olursunuz çünkü rtx3090 gibi daha ucuza tam oyun performansı veren bir kart kullanmak sizler için daha avantajlı olacaktır.

Bu işlemci ile three d çizimler de yapabiliyoruz ve ölçüm kesitleri de alabiliyoruz. Anlayacağınız çok işlevsel bir ekran kartı olduğunu söyleyebiliriz. Bunların yanı sıra çok farklı projeler oluşturduğumuz e ticaret ve dijital pazarlama üzerine kurulu olan digimasa da sizleri bekliyoruz. Digimas da satış ve pazarlama hakkında bilgilendirici blog yazılar yazıyoruz sizleri de sitemize davet ediyoruz. Bizlere de ulaşmak isterseniz ana sayfa da ki bilgilerden ulaşabilir ve bizler ile iletişime geçebilirsiniz. İyi günler değerli dostlarım görüşmek üzere.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

× Whatsapp Destek Hattı