nvidia-tesla-ile-performansi-artirin

NVIDIA Tesla ile Performansı Artırın Yorum Yap

NVIDIA Tesla ile Performansı Artırın

NVIDIA Tesla ile Performansı Artırın İş İstasyonu Uzmanları olarak uzun yıllardır GPU hızlandırmalı kümeler üreterek profesyonel kullanıcıların iş akışlarını düzenleyerek sonuçları daha hızlı sunmalarını sağlıyoruz. Son derece yetenekli satış öncesi ekibimiz, yazılım gereksinimleriniz için donanım yatırımınızdan en iyi şekilde yararlanmanızı sağlayan bir danışmanlık hizmeti sunar.

Bir NVIDIA Tercihli İş Ortağı olarak, araştırmacıların bilimsel keşfi hızlandırma, içgörüler için büyük verileri görselleştirme ve akıllı hizmetler sağlama gibi ortak zorlukların üstesinden gelmek için çözümler sunmaya çalışıyoruz. Bu zorlukları çözmek, giderek daha karmaşık ve hassas simülasyonlar, muazzam miktarda verinin işlenmesi veya karmaşık derin öğrenme ağlarının eğitilmesi gerektiriyor. Bu iş yükleri, artan üstel bilgi işlem talebini karşılamak için hızlanan veri merkezlerine de ihtiyaç duyar.

CUDA için optimize edilmiş yazılımla birleştirilmiş NVIDIA Tesla GPU, yalnızca CPU tabanlı kümelerden çok daha üstün rekor sürede sonuçlar sağlayabilir.

NVIDIA Tesla K80 Üst Açı

Tesla K80 GPU Hızlandırıcı

NVIDIA Tesla K80, daha az, yüksek performanslı düğümlerle olağanüstü performans sunarak veri merkezi maliyetlerini ve genel giderleri düşürürken veri merkezi performansını önemli ölçüde hızlandırma yeteneklerine sahiptir. Yalnızca CPU tabanlı sistemlerle karşılaştırıldığında, uygulamaların gerçek dünyadaki verimini 5-10 kat artıracak şekilde tasarlanmış ve üretilmiştir. Daha hızlı hesaplama ve dolayısıyla daha fazla bilimsel keşif veya web hizmetleri için daha iyi kullanıcı katılımı sağlama.

NVIDIA TESLA M4

Tesla M4 GPU Hızlandırıcı

NVIDIA Tesla M4, hiper ölçekli sunucular için özel olarak tasarlanmış benzersiz bir hızlandırıcıdır. Bu düşük güçlü Tesla kartı, profesyonellerin sürekli artan miktarda veriyle başa çıkmalarını sağlar. Küçük, düşük güçlü bir tasarımda uygulama verimini hızlandırmak, veri merkezi maliyetlerini yarıya indirmek ve 20 görüntü/sn/watt, çıkarım, makine öğrenimi tahmininde derin öğrenme için CPU’lardan 7 kata kadar daha fazla güç verimli işleme sağlamak üzere tasarlanmıştır. ve video iş yükleri.

Tesla M40 GPU Hızlandırıcı

NVIDIA Tesla M40, zorlu algoritmalar için mükemmel bir bilgi işlem kartıdır. Derin öğrenmenin yükselişini destekleyen bir pazar lideri olan GPU hızlandırıcı, modellerin artık eğitilmesinin günler veya haftalar sürmesi gerekmediği anlamına geliyor. Bilim insanlarının artık doğruluk ve dağıtım süresi arasında uzlaşmaya varması gerekmiyor. NVIDIA Tesla M40 GPU hızlandırıcı, eğitim süresini önemli ölçüde azaltmak ve şu anda derin öğrenme eğitimi için dünyanın en hızlı hızlandırıcısı olma unvanıyla övünmek için tasarlanmıştır.

HPC-R2220-U2-G8

HPC-R2220-U2-G8

Bu kasa, yüksek performanslı GPU çiftliğinizi oluşturmaya başlamak için ideal bir ortam sağlar. Kaynakları paylaşırken veya talep üzerine tahsis ederken, optimize edilmiş performans için çalışan 8x’e kadar kartla olağanüstü performanstan emin olabilirsiniz.

Merkezi İşlem Birimlerine göre önemli performans avantajları nedeniyle, dünya genelinde GPU özellikli sistemlerin kullanımında büyüme öngörüyoruz. İster yoğun matematiksel hesaplamalar için MATLAB, ister büyük ölçekli gerçek zamanlı işleme için Otoy Octane kullanıyor olun, piyasadaki en iyi ve en yetenekli çözümlerden bazılarına sahibiz.

Digimas.net

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

× Whatsapp Destek Hattı