Öğretmenler için Laptop Önerisi

Öğretmenler için Laptop Önerisi Yorum Yap

Öğretmenler için Laptop Önerisi:

Herkese merhaba değerli dostlarım. Öncelikle sitemize hoş geldiniz. Bu gün sizlere başlıktan da anladığınız gibi Öğretmenler için Laptop Önerisi başlıklı konumuz ile karşınızdayım. Sizlere nasıl laptoplar almanız gerektiğini ve alırken nelere dikkat etmeniz gerekiyor bunları sizlere aktaracağım. Şimdi sizlerin de daha fazla vaktini almadan yazımıza geçebiliriz. ,

Öncelikle bu pcler oyun oynatmak için yapılan laptoplar değil öğretmenlerin işlerini halletmesi ve öğretmen maaşı ile alabileceği laptopdur. Sizlere tercihte bulunacağım ürünler de genel de i5 i3 r3 r5 gibi işlemciler kullanacağım. Ram konusun da ise 8 gb ram kullanabiliriz diye düşünüyorum. Ekran kartı bakımından dahili bir ekran kartı olacak bu fiyatta paylaşımsız ekran kartı bulmak çok zor olacaktır. Ssd olarak da en az 256 gb ssd kullanan ürünleri tavsiye edeceğim. İşletim sistemine çok dikkat etmeyeceğim.

Lenovo idea pad 3

İşlemci olarak intel core .3 işlemci kullanılıyor pc de. Ram olarak 8 gb ram ve 256 gb ssd kullanılıyor. İşletim sistemi olarak ise kurulu geliyor. Windows on içerisin de gelmesi bizler için bir avantaj. Bu laptop ile deli gibi oyun falan oynayamazsınız fakat bizler yani öğretmenler için yeterli olacaktır.

Huawei matebook d 15

İşlemci ryzen 5 bir işlemci bulunuyor içerisin de. Ram olarak da 8 gb ram ve 256 gb ssd bulunuyor değerli dostlarım. Ekran boyutu olarak bütün laptoplar da genel de standart bir ekran boyutu bulunuyor. İşletim sistemi de kurulu olarak geliyor değerli dostlarım. Bu laptopu da alıp öğretmenlik hayatınız da kullanabilirsiniz.

Lenovo v-15 Ada

Lenovo marka olan bu laptop da Amd ryzen 5 işlemci bulunuyor. 8 gb ram ve bunun yanın da 256 gb ssd bulunuyor. İşletim sistemi olarak da freedos kullanılmış, ekran boyutu olarak da standart bir ekran boyutu kullanılmış. Bu bilgisayarı da alıp öğretmenlik hayatınız da kullanabilirsiniz dostlarım.

Bunun yanı sıra oluşturduğumuz e ticaret ve dijital pazaralamayı konu alan digimasa sizleri de bekliyorum. Digimasa gelip bizler ile iletişime geçebilirsiniz ve aklınıza takılan sorulara kişisel olarak cevap alabilirsiniz. Bir diğer yazımız da görüşmek üzere değerli dostlarım.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

× Whatsapp Destek Hattı