omix-x500-kutu-acilisi-kutudaki-surpriz

OMIX X500 kutu açılışı! – Kutudaki sürpriz! Yorum Yap

OMIX X500 kutu açılışı! – Kutudaki sürpriz!,

Herkese merhaba arkadaşlar. Bu gün yeni bir marka olan omıx ile ilgili bir yazı yazacağım. Başlıktan da anladığınız gibi OMIX X500 kutu açılışı! başlıklı konumuz ile karşınızdayım. Omıx x500 ile ne yapabilirsiniz nasıl bir telefon bunları sizlere anlatacağım. Şimdi sizlerin de vaktini almadan yazımıza geçebiliriz.

Telefonun içinden aşırı güzel bir kulaklık çıkıyor. Kulaklık her telefondan çıkabilir tabi ki fakat bu bildiğimiz gibi bir kulaklık değil. Omıx 500 4 gb ram ve 128 gb hdd bulunduruyor. Fiyat olarak da 3300 civarı piyasaya çıktı fakat fiyat değişebilir. Kutudan kılıf kulaklık falan gerekli opsiyonlar çıkıyor her hangi bir eksiği yok. Çıkan kulaklık da gürültü engelleyici falan mevcut kablosuz bir kulaklık. Ekran olarak da büyük ve geniş bir ekranı mevcut işimizi görecektir. Bu telefonun fiyatı çok ucuz bence özelliklerine göre tam bir fiyat performans ürünü olduğunu söyleyebilirim.

Ekran 60 hz oynatma hızı ile çalışıyor. Batarya olarak 5000 mAh bir pili var. Telefonu ilk açtığımız da ara plan gayet hoş ve göze hitap ediyor. Ben telefonla ilk etkileşimi beğendim. Telefon google ile bağlantılı huawei gibi falan değil. Arka kısımda 4 adet kamera bulunuyor. Arka kamera da 48 mp fotoğraflar çekebiliyoruz. Ön kamera olarak da 16mp bir ön kameramız bulunuyor. Telefonda makro çekimler için ayrı bir kamera bulunuyor ve çektiğimiz resimleri şimdi sizlere yazı ile betimleyecek olursam gerçekten de bu fiyata göre güzel ve kaliteli resimle olduğunu söyleyebilirim.

İşlemci olarak media tech bir işlemcisi bulunuyor. Oyun performansı için iyi bir marka, iyi bir şirket bu da bizim işimize gelir hangi işlemciyi kullandıklarını burada belirtmiyorum fakat öğrenmek isterseniz google yardımı ile kısaca bir göz atabilirsiniz. Ara birimde arama gelirse falan oyun modu gibi özellikleri var bu da bu telefonu daha kıymetli hale getiriyor. Telefon da 5 g mevcut değil fakat zaten ülkemiz de de mevcut değil.

Bunların yanı sıra bir diğer sitemiz olan e ticaret ve dijital pazarlama için sizleri de digimasa bekliyorum.

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

× Whatsapp Destek Hattı